Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első pasiba, akinél kölcsönös...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első pasiba, akinél kölcsönös a szimpátia, beleesni?

Figyelt kérdés
22 éves múltam, eddig csak 2 pasinak tetszettem akiről tudok. De most van egy srác akivel régóta ismerjük egymást. Mintha már régebben is éreztem volna felőle olyat, hogy érdeklem, de nem vettem komolyan. Amúgy már akkoriban is valamennyire tetszett. Most újra felvettük a kapcsolatot egymással, és talán-talán mintha bejönnék neki. És ő is nekem. De most meg már teljesen oda vagyok érte, várom hogy végre beszéljünk stb. Ez nagyon gáz dolog? :/
2013. febr. 7. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Már miért is lenne gáz ?
2013. febr. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem gáz, menj elébe a végzetednek!

Sokkal jobb mint az emésztőgödörbe beleesni...

2013. febr. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz söt ez jó dolog.
2013. febr. 7. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak mi van ha félreértem, és ő csak szimplán barátként tekint rám. Mert ő sokakkal kedves stb. de eddig más pasi még nem volt velem így. Már csak az is, hogy elhívott beszélgetni kicsit. De az, hogy egy sima barátot is el lehet hívni...Sőt.
2013. febr. 7. 12:18
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne ezen a gáz? :) Én örülnék, hogy végre valakivel KÖLCSÖNÖS lenne a szimpátia. 21l
2013. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Csak már 6 napja nem beszéltünk, mondjuk tényleg egyelőre csak barátkozunk, vagyis én oda vagyok érte :D de szóval azóta nem beszéltünk.

Én meg már a falat kaparom, hogy "Keress már meg" vagy valami, mert nekem meg semmi ötletem nincs hogy milyen ürüggyel hívjam fel...1 hét alatt mi olyan tud történni ami annyira fontos lenne stb.

2013. febr. 7. 12:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak ne azért szeress belé (pontosabban ne azért hitesd el magaddal, hogy szerelmes vagy belé), mert tetszel neki és félsz attól, hogy más jelentkező nem lesz.
2013. febr. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!