Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szánalmas vagyok, ha vele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szánalmas vagyok, ha vele maradok és türelmes leszek vagy ez a normális? 1,5 éve vagyunk együtt.

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy határozott magabiztos nő vagyok, de amikor a magánéletemmel kapcsolatban kell döntenem, akkor nem tudom mi a helyes…nem tudom miért nem tudom pontosan én mit érzek és hogy mi lenne nekem a legjobb és nem tudom, hogy tényleg szeretnek –e engem, akikről gondolom vagy túldimenzionálom, hogy mennyire szeretnek és mennyire szükségük van rám?

A párom folyton kioktat, semmi sem jó, amit én teszek. De ő nem érti a problémám, mert csak engem félt és nekem akar jót.

Közönségesen viselkedik társaságban, hangosan leszid, veszekszik..stb. ezek engem leblokkolnak, szerintem ez nem tartozik senki másra és viselkedni kell, szerinte meg nem kellene, hogy érdekeljen, mit gondolnak az emberek.. Ezek engem leblokkolnak és olyan leszek társaságban, mint azok a nők, akikről az gondolom, hogy szánalmasak, mert gyengék. Nem szólalok meg, nem nézek senki szemébe és kezdem tényleg úgy érezni, hogy béna lúzer vagyok.

Úgy érzem felfalnak a kétségeim, de mégsem hagyom el, mert magamban azt gondolom, hogy sok türelemmel elérem majd, hogy olyan igazán boldogok legyünk, mint ahogyan mindenkinek élnie kellene. Ő kétkezi munkával keresi a pénzt, én asszisztens vagyok egy jó cégnél diplomával, stb. Ez alapvetően nem zavarna, csak kezdem azt hinni, hogy ez együtt ár azzal, hogy nem tudják tisztelni a társukat és nem tudják kifejezni magukat, ezért arrogánsak. Nagyon sokat változott a kapcsolatunk alatt…a kezdeti hazugságoktól, a kimaradozásoktól… Alapvetően olaszos pár vagyunk és amikor nem ilyen emberrel voltam, akkor az unalmas volt és hamar lezártam. Nem tudom mi a jó, nem tudom, hogy mit kellene tennem, de már szinte megint minden nap veszekszünk valamin…és utána mindig megbánja és bocsánatot kér azért, hogy így beszél velem…hogy ilyen helyzetbe hoz. De mennyire őszinte ez, ha egy nap múlva ugyanez lejátszódik újra? Majd megint…majd megint. Utána jó megint egy-két hónapig és boldog szerelemesek vagyunk, de utána ugyanez..

Nem tudom, hogy azzal teszek jót, ha türelmes vagyok, vagy ez valami tévhit és szép lassan tönkremegy majd az életem és ez akkor lesz csak egyértelmű, amikor már nem tudok tenni ellene?

Mindenki más biztos benne, hogy jó társat választott?

Ahányszor változtattam soha sem lett jobb.. én magam sokat fejlődtem, sokkal elfogadóbb vagyok, érettebb, de nem mondanám, hogy boldogabb, voltam bármelyik párommal is…mindig ugyanaz volt és már nincs is kedvem változtatni. Ráadásul 34 leszek, és már sokkal inkább babázni szeretnék…

Okos gondolatok?


2013. febr. 4. 12:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem neked baromira nem jó ez a kapcsolat,mert alacsonyabb rendűnek érzed magad,és a pasid sem társ abban,hogy segítsen ezen,sőt,csak rátesz pár lapáttal.nem tudom,mi lenne a helyes neked,de ha már babát szeretnél,akkor talán nem egy ilyen kapcsolat lenne a legjobb alap ehhez.én személy szerint tudom,hogy jó társat választottam,és sosem inogtam meg az évek alatt.a ti kapcsolatotok a leírtak alapján nem igazi társkapcsolat.
2013. febr. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ti gyengítitek egymást nem erősítitek. Úgy gondolom, hogy tudatosan aláz meg mások előtt, kisebbségi komplexusa van veled szemben. Számomra egy kapcsolat nem erről szólna, hanem a kölcsönös tiszteletről, hogy támogatjuk, és nem kikezdjük egymást, de ez csak az én véleményem.
2013. febr. 4. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nézd azzal, hogy így viselkedik igazábol pontosan az ő gyengeségeit probálja palástolni. Te mondod, hogy kétkezi munkával keresi a kenyerét, te meg irodai aszisztens vagy. Az ö szemében ez igy néz ki: "én keményen dolgozom és hallok és látok okos dolgokat addig amig az asszony körmöt reszel egy légkondis irodában"

Persze nem igy van, de ezt neki sosem fogod tudni megmagyarázni. És azzal ,hogy társaságban ugy bánik veled, mitn egy neveletlen kutyával leginkáb azokra az önbizalomhiányos emberekre igaz, akik lelkileg tudják, hogy a nő sokkal többet ér náluk, és ezért is nyomják le a hölgyek önbizalmát, hogy Ti Nők ezt ne érezhessétek és igy maguk mellett tarthatnak titeket. Mert azzal hogy 0ra redukállják az önbecsléseteket elöbb utobb elhiszitek azt, hogy ő az egyetlen aki elvisel titeket.

Igen ez egy passziv ditkatura a kapcsolatban, sosem leszel - ugymond - türelmes és megértő csupán tapasztalt de megrettent. Nagyon valószínünek tartom, hogy pár honap mulva már te magad sem fogod elhinni, hogy határozott és magabiztos nő vagy. Ne hagyd, hogy a pasi befolyásoljon téged, önállo Hölgy vagy aki jobb kapcsolatot érdemel.

2013. febr. 4. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, egy érdekes pasi trükk áldozata lettél. Elveszik a nő önbizalmát. Hülyének állítják be a nőt, amit később a nő is elhisz magáról, nem lesz önbizalma, és ereje elhagyni a palit, "mert én hülye vagyok, úgyse kellenék másnak, és szerencsém van, hogy ez a pali velem van." Ne dőlj be ennek.
2013. febr. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 ASOT ***** válasza:
100%
Csak vigyázz, arra is , hogy ne kövesd el azt a hibát, hogy azért mert már 34 éves vagy, és gyereket szeretnél, "akkor legyen már gyerekem az sem baj h tőle"
2013. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Na igen, csak olyan férfival vállalj gyereket, akinek ti lennétek a legfontosabbak, tisztel téged és ezt ki is mutatja, van önbecsülése és nem rajtad akar hatalmat gyakorolni.

Inkább szülj később, mint hogy egy boldogtalan kapcsolatban neveljétek fel a gyereket, ahol azt látja, hogy az anyját folyamatosan alázzák.

2013. febr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fospuska ***** válasza:
okosak. szerintem komplexusai vannak a magasabb végzettséged miatt és pontosan tudja, messzebbre jutnál rövidebb idő alatt,mint ő. ezért muszáj elnyomnia téged az élet minden területén,mert pontosan azok a gátlásaid alakultak ki,amikre ahhoz van szüksége,hogy irányítani tudjon. nem tudom,mennyire vagytok elkötelezettek egymás iránt, de arról nem vagyok meggyőződve, hogy az olaszos temperamentum nem fér-e meg a másik elismerésével,mi több,biztatásával. én a helyedben elkezdenék a sarkamra állni szépen lassan,mert bár fiatal vagy,időd neked se lesz több és ha a hosszabb távú elképzelések nem egyeznek,ráadásul állandó nyomás alatt tart,előbb-utóbb úgyis szakítás a vége. akkor meg sajnálni fogod azt az időt,amit "elvesztegettél" rá.
2013. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm! Mindegyik válasz elgondolkodtatott. Lehet, hogy komplexusa van, pedig én mindig elmondtam neki, hogy nem számít, hogy van-e diplomája és ő az egyéb dolgokban sokkal jobb, mint azok, akiknek van. Pl. szerel otthon..stb. De azt hiszem egy mondat különösen megragadott: "akinek ti lennétek a legfontosabbak, tisztel téged és ezt ki is mutatja"... ez az álmom...bár nem igazán ismerek olyanokat, akiknek megadatott.. Ő szeretne gyereket, csak én úgy gondolom, hogy nem szeretném, ha a gyerekem is így érezné magát..

Köszönöm a válaszokat!

2013. febr. 4. 13:58
 9/9 anonim ***** válasza:

"amikor nem ilyen emberrel voltam, akkor az unalmas volt és hamar lezártam."


azt hittem ezt a hülyeséget kinövik a nők 25 után, de úgy látszik nem mindenki. Szóval ha valaki normális veled az neked unalmas, akkor bizony ezt érdemled amit leírtál.

2013. nov. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!