Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Ti ezt hogy értitek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti ezt hogy értitek? (többi lent)

Figyelt kérdés
A srác aki járni akar(t) velem azt mondta barátnőmnek hogy ha nem keresem akkor békén hagy és tényleg ennyi volt. Ezt hogy érthette? Akarhat valamit? Megérné karesnem őt vagy inkább haggyam?Eddig mindig ő keresett engem

2013. febr. 13. 22:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Gondolom eleget erőlködött már, és úgy látja, hogy te nem szeretnéd a kapcsolatot.


Hányszor kezdeményezett ő találkozót, és hányszor te? Mióta ismerkedtek?

2013. febr. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

valószínűleg kapcsolatot szeretne veled igen

csak te ezek szerinz eddig nem vetted a lapot úgyhogy lehet hanyagolno kéne

2013. febr. 13. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
3x találkoztunk egyszer én mondtam. Kb. 1 hónapja ismertük meg egymást.
2013. febr. 13. 22:35
 4/8 anonim ***** válasza:
HaGYJad szerintem... azt azért kérdezd meg tőle, hogy mégis miért a barátnődön keresztül üzenget!?
2013. febr. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem az elsőnek van igaza, jól esik a fiúnak ha néha a lány közeledik, de ha alány semmit nem tesz legalább fejezze ki hogy a fiu nem hiába fáradozik....
2013. febr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van! Ő próbálkozott, Te meg rá sem bagóztál. Van rá 1 napod, hogy felkeressd! Különben ennyi volt.
2013. febr. 14. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is csak valami konkrétumot akart, de itt az is lényeges, hogy te mit érzel!
2013. febr. 14. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat sokat segitettetek:)
2013. febr. 14. 22:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!