Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez normális dolog szerintetek?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális dolog szerintetek? Főleg a fiúk válaszát várom, hogy ti értitek e ezt, de lányok véleményére is kíváncsi vagyok

Figyelt kérdés
A barátom 2,5 évig volt együtt a volt barátnőjével. 2 év után összeköltöztek, a lány költözött a barátomhoz. A barátom dolgozott hogy eltartsa a csaj suliba járt. Mielőtt lelépett volna minden szó nélkül a baáromtól, 3 hónapig csalta, és azóta is azzal a férfivel van. Fél évig szórkozott, hol visszament a barátomhoz, hol elment megint. Aztán végleg otthagyta. Aztán jöttünk mi össze lassan két éve vagyunk együtt. A csaj azóta is hol felbukkan hol eltűnik hónapokra, úgy hogy közben ott van még mindig az a férfi neki. 2 hónapja felhívta a barátomat hogy ő mindent megbánt és beszélgessenek legyenek barátok. Ezt mind aközben hogy csalja a barátját. Szóval van egy barátja, akit csal egy másikkal, és közben hívja a barátomat hogy ő mindent bán. A barátom pedig nem tud nemet mondani neki, amikor elhagytam emiatt teljesen összetört, eljött hozzám, tőlem hívta fel hogy szálljon le róla. Azóta megint feltűnt hogy beszélgessenek. Nem tudom már mit csináljak, én nagyon szeretem a barátom és rajta is látom hogy rettenetesen szeret. Már kiosztottam a csajt (még több bonyodalom, felhívta a barátomat hogy hogy lehet ilyen szemét hogy ilyen levelet írok neki, rám uszította a barátját, az elhordott mindennek, a barátját emiatt felhívta az én barátom... ), nem foglalkoztam vele ( ezzel nem mentem semmire), normálisn elmondtam neki amit gondolok ( erre annyi volt a válasza: Szarok rá! -.-" ). Fogalmam sincs mit csináljak :/
2011. aug. 2. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
túrós buktát mert azt szeretem!
2011. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Amennyiben szeretem a barátnőmet,akkor jöhet az ablakom alá bármilyen nő,mondhat bármit-nem fogok vele foglalkozni.Ennyi a véleményem.22/F
2011. aug. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Szerintem a barátoddal kéne beszélned. Ha igazán szeret, nem tesz ki ilyesminek, lerázza a csajt. Ha nem képes lezárni ezt a dolgot, nem látom értelmét, hogy vele maradj. De persze ez csak külső meglátás, a részleteket csak te ismered. (lány)
2011. aug. 2. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát én ezt már rendörségre vittem volna zaklatásért :) akkor csak békénhagy de am 2.-nak igaza van
2011. aug. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is mondtam már neki, hogy ha szeretne akkor ilyennek nem tenne ki. Erre mindig az a válasza hogy igenis nagyon szeret, tényleg pedálozik, próbál bizonyítani, mindent megtesz, de nem érti meg hogy miért nem akarom hogy találkozzanak, pedig csak beszélgetnének, és barátok lennének, mert a többi esélyét a lány úgy is eljátszotta...
2011. aug. 2. 19:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki komolyan és egyenesen, hogyha nem hagyja békén örökre a lányt, és továbbra is beszélni fog vele, akkor elhagyod őt örökre. Döntse el, ki a fontosabb.
2011. aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, ha barátod nem bírja lezárni ezt az ügyet, akkor ideje búcsút intened neki! Hidd el, ha nagyon le akarná zárni sikerülne is neki!
2011. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sz@rba léptél. Lépj ki belőle, és dobd el a sz@ros cipőt is.
2011. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!