Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Baj az ha a pasi aki tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj az ha a pasi aki tetszik vallasos?

Figyelt kérdés
Tetszik egy srac.Nagyon jol nez ki kulsoleg s belsoleg is !Csak nem jar bulikba es az egesz csaladja elegge vallasos .Persze nem arrol van szo hogy felenk , sot nagyon vad es meg kisse perverz is .Ramszol mikor csunyan beszelek meg ilyesmi.En meg elegge bulis fajta vagyok.Mitgondoltok? 15/L

2013. febr. 14. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Az ateizmus is egy vallás, mindenkinek van vallása...
2013. febr. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
én is vallásos vagyok , de nem annyira hogy ne járjak bulikba , de elvárom majd a barátnőmtől is hogy ne ateista életmódot folytasson , Aki nem látja be hogy Isten létezik az nagyon buta.
2013. febr. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ugyertettem hogy rendszeresen jar templomba ilyen vallasos taborokba.
2013. febr. 14. 16:28
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A buddhisták is buták? Mert ők sem látják be.
2013. febr. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
De amúgy nem tudom, hogy itt miért hiszi azt mindenki, hogy a kereszténység tiltja a bulizást. Egyházi felsőoktatási intézménybe járok, és rendszeresen vannak bulik...
2013. febr. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
4 es te nagyon buta vagy de most nem világosítalak fel , kicsit olvasgass a dolgoknak utána :)
2013. febr. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem az a gond, hogy te bulis vagy ő meg nem. (bár az is lehet, hogy probléma lenne). De a világnézeti különbség előbb-utóbb konfliktusokhoz vezetne. Persze, nem kell örökké tartson, úgyhogy hajrá.
2013. febr. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Csak annyi a baj az egeszben,hogy ebben a terben kulombozunk :(
2013. febr. 14. 16:36
 9/10 anonim ***** válasza:

nagyon is jó, hogy rád szól :D hát azért lány viselkedjen lány módjára. Am én is vallásos vagyok, rendszeres templomba járó, de ennek ellenére még elmennék buliba.. az nem tiltja egyáltalán. az, ha valaki keresztény, attól még nem szekta tag.. az is ugyanolyan fiatal mint a többi, max nem beszél csúnyán, nem káromkodik, elitéli a testi lelki erőszakot és nem teszi azt a másikkal szemben, amit ő se szeretné, hogy neki csináljanak. Meg aztán hisznek, hogy jobb lesz, tűrik, ha nem éppen minden ugy sikerül, ahogy elterveznénk, tisztességesebb.. HA igazán vallásos persze. ha nem, akkor meg ugyanolyan mint a többi neveletlen ember. Hisz nem kell vallásosnak lenni, hogy a jó tulajdonságok meglegyenek bennünk.. sőt szerintem ez csak alap etikett, viselkedési forma.. meg az szerintem, hogy a 10 parancsolat

(1. Uradat, Istenedet imádd és csak neki szolgálj(tehát nem a rossznak),

2.Isten nevét hiába ne vedd( nem káromkodsz rá),

3.az Úr napját szenteld meg (elmész templomba ahol a prédikációkból az élethez tanácsokat kapsz, hogyan viseld a mindennapi gondokat, példabeszédeket hallgatsz és hálát adsz Istennek azért ami van neked)

4. Atyádat és anyádat tiszteld,

5. ne ölj,

6. ne paráználkodjál,

7. ne lopj,

8.hamis tanúságot mások ellen ne tégy (ne hazudj másokról),

9. felebarátod házastársát ne kivánd (mások szerelmét nem vedd el),

10. mások tulajdonát ne kivánd (ne irigykedj) )..szóval ezek az úgymond törvények minden rendes ember alap beállitottsága ha még az első 3 ont nem is...

2013. febr. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Van, akinél ez probléma, van, akinél nem. A barátnőmmel 5 éve együtt lakunk, 7 éve együtt vagyunk, ő katolikus én ateista, megvagyunk. Persze van egy kis feszültség emiatt néha, mert szeretném, ha megosztaná velem erről a gondolatait, de alapjában véve nem gond.


Sokan viszont megkövetelik a párkeresésnél, hogy a párjuk is abban higgyen, amiben ők.


Szóval csak tőle függ, hogy mit akar az élettől. A tapasztalataim azt mutatják, hogy a legtöbben azért ilyen téren nem követelődzők.


Ha törődik veled annyira, hogy rád szól, ha csúnyán beszélsz, akkor talán érdekelheted is őt. Egyébként nagyon jól teszi, hogy rád szól, elég kiábrándító, ha egy lány mocskos szájú (kivéve bizonyos szituációkban). És ehhez mondjuk nem is kell vallásosnak lenni.

2013. febr. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!