Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiú aki nagyon tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki nagyon tetszik az osztályomból, most kezdtük a gimit. Az egyik órán az a mániája hogy bökdös a ceruzájával. Bővebben alul van! 16/L Szerintetek tetszem neki? Szórakozik csak velem?

Figyelt kérdés
Amikor egyik alkalommal megkérdezem hogy miért azt mondja hogy unatkozik az órán, mert nincsenek ott a padtársai. ( de következő alkalommal megint kezdte, ) majd rám mosolyog ezt év eleje óta csinálja! Egyre többet beszélgetek vele, az órákon gyakran figyeli h mit csinálok, amikor elkezdek mosolyogni akkor észrevehetően rám néz majd ő is mosolyog.

2013. jan. 30. 20:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy a ceruzája?..
2013. jan. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Tomark ***** válasza:

a "ceruzájával"? melyikkel?

viccet félretéve, lehet hogy tetszel neki. kérdezd meg tőle

2013. jan. 30. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Igen jó nagy! elég perverz vagy!:D

Az íróeszközre gondoltam!!:D

2013. jan. 30. 20:58
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Ez igazából még semmi komolyat nem jelent szerintem. Mi a fiú barátainkkal ölelgetjük is egymást. Szünetekben pedig egymás szekálása a mániánk... ma is a földön kötöttem ki, egy halom narancshéjjal a a pólómban :D 19/L
2013. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi.Úgy gondolom beszélgetek vele, néha cikizzük egymást hasonlók. Barátnőim voltak a témára szal gondoltam h mások h gondolják!
2013. jan. 30. 21:07
 6/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy tetszel neki, de ha igen, akkor ezt elég gyerekesen fejezi ki. Bár ahogy nézem, te se vagy még ősz halántékú bölcs asszony, szóval csináld vele, amit jól esik (csodákra képes egy tűzőgép :-D)


Egyébiránt hallgass a narancshéjas lányra, ő TRÚ

2013. febr. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!