Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasiknak mi a fontosabb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiknak mi a fontosabb? Külső, vagy a belső? Igaz, hogy ők inkább a nő külsejébe szeretnek bele elsősorban?

Figyelt kérdés

2013. febr. 14. 20:50
1 2
 1/12 Vadkan01 ***** válasza:
100%
Igaz
2013. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem igaz az állítás.De a külső fontos.
2013. febr. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Szeretjük a belsőt feltárni a ujjainkkal...
2013. febr. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 job ***** válasza:
88%
minden kapcsolat a külső adottság alapján jön létre az hogy meddig és hogyan fog alakulni az meg a belső tulajdonságon aki azt mondja hogy a külső az nem számít az hazudik
2013. febr. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
83%
A megnyerés a fontos, és azt legtöbbször a külsővel érik el, de vannak kivételek, pl. itt a GyK-n amikor a belsővel. S aztán kell a másik is, a megtartáshoz... Ez egy igen hosszú történet...
2013. febr. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy mondás is tartja: Külső megfog, belső megtart. :)
2013. febr. 14. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 NagyD1990 ***** válasza:
100%
mindkettő egyaránt fontos, de én eddig a személyisége miatt szerettem bele egy lányba. mellette persze csinos és aranyos lány is volt. szóval lehet az is közrejátszott. de személy szerint többre tartom a belsőt, mert nézhet ki akármilyen jól egy csaj, ha unalmas, vagy nem tudok vele miről beszélgetni.
2013. febr. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
a külső az esődeleges de ettől a belső is fontos de csúnya lányra izgulni ill szeretni nem lennék képes normál körülménxek között de van olyan ránézek és szint szerelmes vagyok ...
2013. febr. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Ami miatt a fiú oda megy egy lányhoz, kétségtelenül a külső a fontos olyankor, (főleg ha teljesen ismeretlen valakiről van szó) hiszen a belsőbe nem lehet bele látni, ha munkatársakról van szó, vagy iskola/osztálytársakról olyankor nyilván a belsőt is valamennyire látja az ember, és olyankor inkább keveredhet a külső-belső, mint teljesen ismeretlenül.

Az már megint más történet, hogy kinek milyen arc tetszik, mennyire fontos az adott srácnak a csaj magassága, feneke, mellei, öltözködése, belső tulajdonságai, és hogy kinek milyen egyensúlyban vannak a másik iránti külső-belső dolgok, fiúk, lányok között is vannak ilyenek-olyanok, a fiúknál (általában) valóban fontosabb a külső, mint a lányoknál, de azért a fiúknak is fontos hogy jól eltudjanak lenni valakivel, hiszen valóban lehet akármilyen csinos egy nő, nem azért akarnék a barátja lenni mert hogy kitehessem a vitrinbe. :) Ugyanakkor mégis elengedhetetlen hogy valami megfogjon egy nőbe első ránézésre, és ez a többnyire az arc/szem, az nálam az elsődleges, aztán mondom, igazából kinek mi. Nem mindenkinek ugyan az az arc tetszik, valakinek lehet hogy fontosabb a nő magassága, valaki direkt azt szereti hogy alacsony a csaj, valakinek mindegy hogy vékony vagy ducibb, csak semelyik véglet ne legyen, amúgy hidd el a legtöbben úgy vannak vele hogy csak a csaj arca a legfontosabb, aztán a fenék is szokott valamennyit számítani hogy szép húsos gömbölyű legyen, de annyira nem fontos mint az arc, a mell még egy kicsit kevésbé számít, csak mű ne legyen, kb ennyi. :)


23/F

2013. febr. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nemrég szerettem bele egy lánynak a belsőjébe. Igaz, külsőleg se csúnya, de egyszerűen megfogott azzal, hogy rendkívül okos, intelligens és kedves, sokat mosolyog. Azelőtt sose gondoltam volna, hogy előfordulhat ilyesmi, azt meg pláne nem, hogy velem.


24/F

2013. febr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!