Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A kérdésemet elsősorban 14-16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WP kérdése:

A kérdésemet elsősorban 14-16 éves lányoknak tenném fel. Nektek milyen srácok jönnek be (külső-belső tulajdonság, személyiség) Mondjuk ilyenek mint én? Mert nem tudom eldönteni hogy jól nézek ki vagy sem.15/F

Figyelt kérdés

-sötétzöld szemem van

-közepes szőkésbarna haj

-átlagos és izmos testalkat között (szerintem széles váll vízilabda miatt)

-176cm magas vagyok

-egy kis hasam van :D

-nem vagyok flegma az alkalomhoz illően viselkedek (PL:Ha valaki bunkó paraszt velem annak nem fogok szépen válaszolni) "hülyülős" vagyok de idegen társaságban nem viszem túlzásba ott csak akkor ha oldott a hangulat

-akiket szeretek (haverok,barátnő) azokat bármi áron megvédem

-nem hordok csőgatyát,rózsaszin cuccokat ki nem állhatom,normálisan öltözködöm.

Nagyjából ennyi


2012. aug. 3. 20:50
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
31%
a kigyúrt, magas, bunkó, egoista, nagyfarkú, gazdag srácok jönnek be
2012. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Küldjél képet privátban és megmondom.(16/L)
2012. aug. 3. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha látnálak akkor megtudnám mondani, mert ezek alapján lósz_rt se. :D Nyilván nem fogod leírni, hogy lófejed van, ferde az orrod, vagy hogy eláll a füled.
2012. aug. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
privátban kép és megmondom! Egyébként ha magasabb nálam,kedves velem és nem elhízott túlsúlyos esetleg vékony szolis fülbevalós rózsaszíncuccos "páva" kivagyokmivagyok a srác akkor már jöhet...:D csak ez a kettő ne legyen :)
2012. aug. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
A külső nekem ..nos, nem szeretem a kék szemeket, a zöldeket és a feketéket annál inkább. Szeretem, ha nálam magasabb a srác(168 centivel nem nagy 'követelmény' szerintem :D). A pasiktól kicsit elvárják, hogy 'kigyúrtak' legyenek, ez természetes, hiszen megvédenie kéne, szóval ne legyen 'nyegle'. Bár nekem tetszik, ha egy srácon csőnaci van, a rózsaszín póló, nadrág, akármi, nálam bukta. Szeretem ha egy srác kedves, figyelmes, de ne tapadjon, ne áradozzon, legyen természetes. Am szintén, privibe kép, és vélemény. :) 15/L
2012. aug. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
belsőre nekem igen, viszont én a sötét szemű, hajú pasikat szeretem jobban. de ha belsőre minden ok, és helyes a srác, akkor nem gond ha világos hajú :).
2012. aug. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom a belsőddel nincs baj,meg igazából a külsőddel sem...Egyetértek azokkal akik azt mondják képet küldjél mert igazából csak úgy lehet a külsőd eldönteni.....Nekem konkrétan nem jönnél be,mert a hosszú vékony rockerek jönnek be...,de ez nem azt jelenti,hogy veled bármi baj lenne...Ízlések és pofonok :) sok sikert!
2012. aug. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
zöld szemedvaaan ?? *-* Én cukinak tarto ma hasat :) Aranyosnak tűnsz ! :)
2012. aug. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

külsőleg a cukibb fiúk jönnek be:) barna haj barna szem..:DD

amúgy legyen kedves,megértő,vicces ..:)

14l

2012. aug. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Én is megmondom, küldj képet, kíváncsi vagyok. :)


Egyébként a nálam magasabb (167 cm vagyok), helyes arcú pasik. A borostát szeretem nagyon. : D Legyen jó humora, ILLATOS legyen és INTELLIGENS. :) 16/L

2012. aug. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!