Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A külső mennyit számít belső...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A külső mennyit számít belső mellett? Lányoktól kérdezném elsősorban.

Figyelt kérdés
Tetszik egy lány!Nem vagyok jó képű de ronda sem, egy átlagos fiú vagyok. Gyúrok is hogy jobb alakom legyen. Egész jól haladok. De még kicsit vékonyka vagyok. Milyen sokat számít hogy hogy nézek ki?
2009. máj. 22. 20:25
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a belső fontosabb mint a külső, ha belül megfogott valami nem nagyon nézem a külsőt, persze ne legyen nagyon csúnya, de nem lényeg annyira
2009. máj. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A külső amúgy is szubjektív. Mindenkinek más a szép. Jó vannak átlagosan elismert adonisok, de a többség abszolút nem adonisz. És innentől kezdve már nem számít, hogy valaki adoniszi szépség e vagy sem.

Legyél elbűvölő és az pont elég. :)

2009. máj. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Figyu, külsőleg nem az fog számítani, hogy mekkora a muszkli, szeplős vagy esetleg szemüveges, vagy hogy milyen magas vagy.

Legyél igényes önmagadra: ápolt haj, ápolt körmök, rendezett ruházat.... érted, ugye?

2009. máj. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem függ az agyi érettségtől is,mert én ismerek olyat,aki a külső miatt lépett le egy olyan pasi mellől,akit nagyon tudott volna szeretni.Aztán benőtt a feje lágya,és azóta szánja, bánj és várja,h visszatérjen az életébe.


Számomra fontosabb a belső,és míg kamasz,és kisfelnőtt koromban sokat adtam a külsőre,azóta a külső annyira fontos,h az illető ápolt és tiszta legyen,meg magasabb,mint én.Meg még legyen erősebb nálam,érezzem magam biztonságban mellette.A többi nem számít.


Igaz van egy fixaideálom,de ha valaki nem pont olyan,az sem gátol meg abban,h beleszeressek,ha arra érdemes az illető.

2009. máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Hiába mondja mindenki azt, hogy a külső nem számít. Első benyomás külső alapján történik, de ha rendes vagy meg minden, akkor valószínű, hogyha ronda is lennél egy normális lány megkedvelne :)
2009. máj. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem egy bizonyos határ felett a belső számít. Hiába mondja mindenki, h a külső nem számít, ez hülyeség. Vszínűleg nem kezdenék egy igénytelen, fogatlan, büdös, elálló fülű, lúzer pasival akkor sem, ha mellete iszonyúan kedves lenne. Szóval van egy határ. De ha átlagos vagy, akkor abszolút a belső számít:)
2009. máj. 23. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Először mindenki a külsőt látja meg... Jó azt mondani, hogy nem fontos, de azért számít. De (Ahogy már írták előttem is) a szépség szubjektív...

De ha valakit iszonyatosan jóképűnek tartok, de emellett idióta, nincsenek poénjai, beképzelt és persze buta, akkor semmi esélye nálam.

Vagyis mindkettő fontos.

2009. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Első ránézésre, számít a külső. Bizonyított tény, hogy az ember 7 másodperc alatt eldönti a potenciálisról, hogy továbbra is érdeklődik e úgy a másik iránt vagy sem.

Persze ez nem feltétlenül, a kinézet, sokkal inkább a gesztusok, a mimika stb...


Persze ez édes kevés ahhoz, hogy tudja e igazán veled akar lenni.


Számomra leginkább a kisugárzás számít, amit a eölszőr, külső vonások, a gesztusok később pedig, a hanghordozás, gondolkodás határoz meg.


A külső számít, tehát de ha először, csak átlagosnak tart, később még megkedvelhet.

2009. máj. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!