Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Fogalmam sincs mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogalmam sincs mit tegyek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok és van egy lány, akivel kb 10-11 éves korunk óta ismerjük egymást. Régen sokat flörtöltünk, de időközben lett egy mosolyszünet, ő meg szokásos módon "képlékenyíteni" kezdett, ezért elkezdett másokhoz is közeledni. Összejött valakivel, már kb 3 éve együtt vannak.


Most a mosolyszünet okára nem térnék rá, mert rövid kérdést akarok írni, de így kb mostanra, vagy egy évvel ezelőttre rájöttem hogy akármi is volt, hagyni kéne, és nem csak azért mert "elengedni okos döntés", hanem mert úgy érzem rettentően megutáltam.


Rengeteg mindent kihagytam miatta, rengeteg időt dobtam a kukába, és rengeteg erőfeszítést. Viszont pont emiatt szinte se barátaim, se senkim. Magányos lettem.


És itt a kontra, 1-2 hétig utálom, legszívesebben tönkretenném egész életét. Van hogy hiányozni kezd. Elég sokat van szexuális megnyilvánulása, vagyis olyan dolgokat is meghallok amiket nem szeretnék.


Ugyanakkor ők nem szeretik egymást, csak "párkapcsolatból" boldogok együtt. De komolyabb érzelmek nincsenek, ezt is barátnőitől tudom.


Ennek ellenére engem valahogy sose tud bántani, de mintha sajnálatot látnám rajta. Fogalmam sincs mi van.


No ti mit tennétek a helyemben?



2013. febr. 15. 20:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Off :No ezt már láttam egy filmben ott a férfi megölte a csajt....

on: No fura egy történet meg szerintem nem nagyon akarhat téged ha csak kapcsolat miatt van egy fiúval mikor téged meg már 9 éve ismer...

2013. febr. 15. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Pont ez az, hogy én se nagyon érzem azt hogy szeretne.


Leginkább csak mintha próbálna minél kedvesebb lenni velem, hogy esetleg ne utáljam.


Egyébként 9 éve ismerem de csak olyan 2-3 év volt az, ahol intenzíven beszélgettünk. Manapság az utóbbi időben, mióta pasia van, ha hetente 1x hozzászólunk a másikhoz.

2013. febr. 15. 21:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!