Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy juthatok el hozzá?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy juthatok el hozzá? Távkapcsolat.

Figyelt kérdés

Először is szeretném ha nem ítélnétek el ezért, vagy hasonló és nem is vagyok kíváncsi arra hogy milyen ellenérveket tudtok felhozni, vagy arra hogy nem lehetséges. :)

Ez az én választásom volt, és igen, boldog vagyok vele, még így is hogy nem tudom mikor lesz lehetőségem megérinteni az arcát.

Az előző nyár óta tart, volt egy oldal.. azzal céllal hogy nyelvet tanuljak külföldiektől, és angolul beszéljek. Még csak nem is kapcsolat keresős sz*r volt.. Interpals.net a neve. Szóval kicsit több mint fél éve egyetlen egy napot töltöttem el úgy hogy ne beszélgettem volna vele. Elég sűrűn skypeolunk és még így is sok sok kis dologgal meglepjük egymást. Voltak már rázós helyzeteink, ahol kicsit összevesztünk, és sírtunk, de egyenlőre mindent átvészeltünk és szeretjük egymást.

Most Karácsonykor beszéltem erről először édesanyámnak aki Frankfurtban él, és mivel tervben volt egy párizsi nyaralás, ezért mondta hogy kidobnak Lilleben és hazafelé felvesznek. Ő pedig Lille közelében lakik és azt mondta kijön elém egy megbeszélt helyre. Tehát a nyárra van egy megbeszélt tervünk.

De én azzal a kérdéssel fordulnék oda hogy milyen lehetőségeim vannak a jövőben a kijutásra? Középiskolás vagyok egyenlőre.

Gondolok itt.. tanulmányi kirándulások ahova tudok menni, vagy akármilyen szervezet aki szervez utat Lille környékérem inkább északabbra. Vagy akármi.. Én csak egy irányt szeretnék találni, hogy hol kezdjek keresgélni.. Nehéz, mert eléggé össze vagyok zavarodva..



2013. febr. 16. 08:58
 1/3 Nagilum ***** válasza:

Első körben, nyugi, és ne félj. :) Csak azért, mert másik ország, még ugyanez a világ, kb. ugyanolyan emberek, ott is olyan gaz nő az út mellett, mint itt. Rengeteg lehetőséged van. Elsősorban nyelvtudásra van szükséged, de feltételezem, ez nem lesz probléma, ha eljutottatok erre a szintre.

A legkézenfekvőbb megoldás, ha középiskolás vagy, hogy ott tanulj tovább. Mindenesetre ha tudod, mit kezdj az életeddel, gondold végig, hogy megvalósítható-e ott. Ha nem akarsz többet tanulni, és megelégszel egy alacsonyabb beosztással, nos, ilyen munkát egész biztosan találsz kint.

Van még egy fontos dolog, amit nem lehet kikerülni. Határozottnak tűnsz, de ez hatalmas döntés, amit meghozni készülsz. (vagy meghoztál...) Mi van, ha Ő nem úgy viszonyul a dologhoz, mint te? Minden kapcsolat annyira komoly, amennyire a kevésbé szerelmes fél annak érzi. Szomorúnak hangzik, de ez így működik. Szóval, hatalmas bizalom kell ahhoz, hogy az egész életedet ráhelyezd erre az egyetlen döntésre. Bízol benne ennyire? Mert ha kimész , ott folytatod az életed, ő meg otthagy egy hónap múlva, nos, akkor már hovatovább késő lesz. Vagy találj ki B tervet erre az esetre. Tudom, hogy riasztó lehet, hogy ezzel kell foglalkozni, mert egy kapcsolat elején az ilyesmi mindig az. De kell vele foglalkozni, mert benne van a pakliban.

Ha ennek ellenére belevágsz, a mikéntje már apróság. Egyetem, főiskola, munkahely, stb. igazából részletkérdés.


Nagyon-nagyon fontos, hogy ha meghoztad a döntésed, 100%-ig ragaszkodj hozzá. Ne hagyd magad elbizonytalanítani, légy következetes, akkor is, ha őrültségnek tűnik.


Sok sikert és sok szerencsét kívánok! :)

2013. febr. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen. A nyelvel nincs tudás jövőre pedig elkezdek franciát tanulni :)

MI! elsősorban csak idén nyárra gondoltunk egy pár hetet, majd az őszi szünet, majd pedig a téli. Aztán rajtunk múlik hogy mi lesz, hogy kibírjuk-e. Ha igen akkor középiskola utána Frankfurtban fogok továbbtanulni, ami közelebb van, és ha jól tudom onnan vonat is megy. :)

2013. febr. 19. 16:48
 3/3 Nagilum ***** válasza:
Jól hangzik. ;)
2013. febr. 20. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!