Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Távkapcsolatban élők! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatban élők! Hogy lehet távkapcsolatot kialakítani és fenntartani? Milyen módszerekkel lehet sikeres egy párkapcsolat több száz km távolságból?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok, tippek, vélemények... Bármilyen infót szívesen veszek!


Köszönöm



2013. febr. 13. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Bizalom, hűség, szeretet. ;)
2013. febr. 13. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem többet, mint 1 év. Az még kibírható, látod a végét.
2013. febr. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%
Hosszú távon nem működik a távkapcsolat ...
2013. febr. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kialakítani szerintem sehogy. Fenntartani úgy, hogy sokat beszéltek és nagyon bíztok egymásban és nagyon szerelmesek vagytok.
2013. febr. 13. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Ne foglalkoz az elöttem szólokal mert nekem is több mint egy éves távkapcsolatom van és minden hétvégén talizunk csak és eddig ugyan olyan csodálatos mint régen sőt jobb.Szerelem hűség,őszinteség,bízalom,szeretett,szerelem ez kell és ugyan olyan csoda marad az elejétől fogva életed végéig mert eddig mi még egyszer se veszekedtünk tökéletes az összhang és nem hogy elaposodott volna még jobb is lett!!

Úgyhogy nekem tökéletes és eszembe se jutott ahogy nekise hogy valaha mással kéne megpróbálni!:)))

Remélem segítettem:))

2013. febr. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
esélytelen az egész.
2013. febr. 13. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bizalom, szeretet, megfelelő érettség. Nem mindenki képes elviselni a távkapcsolatot. Én már 4 éve jól bírom a többszáz km-es távolságot.
2013. febr. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Neten ismerkedtünk meg, nem direkt társkeresés céljából beszéltünk, de így alakult. Már több mint 4 éve tart.

Eleinte 200 km volt köztünk, és heti 2-3 napot voltunk együtt ((péntek)-szombat-vasárnap), nyáron természetesen többet. Szerintem ez nem olyan kevés, hiszen ha vki csak szimplán máshol tanul, mint ahol a partnere lakik, akkor is fennállhat az, hogy csak hétvégén találkoznak...

Áprilisban kiment külföldre, így kb. havi 1x találkozunk. Nyilván nem lehet örökre így élni, de mivel közös jövőt tervezünk, így pár évig kihúzzuk így is.

Szerintem simán működik.

2013. febr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Működik a távkapcsolat, de persze nagyon nehéz, és a mai világban sajnos az a divat, hogy mindig az egszerűbb, kézenfekvőbb dolgot választjuk.

Én fél éve vagyok távkapcslatban, 5-6 hetente találkozunk, és ez még legalább 2 évig igy is marad. Amit tanácsolok... persze szeressétek egymást, legyetek hűségesek, bízzatok egymásban, de ezek nagyon alap dolgok.

Végig légy tudatos, és optimista. Egy távkapcsolat teljesen más, sokkal nagyobb odafigyelést igényel. Beszéljetek minden nap, mi például skypeolunk, webkamerázunk. Minden kicsi apróságról számoljatok be egymásnak, készítsetek kis meglepetéseket, pl egy küldj neki egy képet magadról. Honfoglalózzatok skype közben, akkor lesz miről beszéljetek, vagy játszodjatok a skypeon. Kikapcsol és mégis együtt csináltok valamit.

És ne bántsátok egymást. Távkapcsolatban a kis dolgok is óriásiak lesznek, igy egy rossz szó is nagyon megbánthat. Dícsérjétek egymást, és ne felejtsétek el sokat hangoztatni mennyire szeretitek egymást :)


És ne adjátok fel!

2013. febr. 14. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Októberben ismerkedtem meg a párommal, külföldről látogatott haza. Azóta 1x, januárban találkoztunk, 4 napra. Azóta tart. Gyakran beszélünk, leginkább írásban, van közös célunk, terveink. Nem egyszerű, de megoldható.
2013. febr. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!