Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek lehet szeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet szeretni egy valakit szerelemből egy életen át?

Figyelt kérdés

2013. febr. 16. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem úgy néz ki, ez lesz és a lehető legboldogabb vagyok ettől!!!!
2013. febr. 16. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mióta tart?
2013. febr. 16. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen lehet, s a lehető legboldogabb vagyok, h végre Rá leletem, életem szerelmére!!!
2013. febr. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

*leltem


ehóban lesz 1éve!

2013. febr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
egy idő után átalakul valami többé.............
2013. febr. 16. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát lehet ha vagy olyan mázlista hogy valahogy mindig képes megújulni a szerelmed, képes vagy újra és újra beleszeretni ugyanabba az emberbe, hogu ő úgy változik ami neked kedvező ilyen módon, de ahoz kell az is hogy ő is ugyanígy legyen.... de amúgy egy kapcsolatot nem feltétlen a szerelemnek kell fentartania, idővel szeretetté változik ami nem olyan intenzív, de ha jó ember az illető akkor képes lehetsz hogy egy egész életet vele tölts ha természetesek és önmagatok vagytok egymás mellett kb mint legjobb barátok plusz sex és érzékiség :P
2013. febr. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nem
2013. febr. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!