Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első szerelemből lehet sírig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első szerelemből lehet sírig tartó? Én személyszerint túl ragaszkodó vagyok és nagyon tudom szeretni ŐT. Volt már ilyen a világon hogy elsőből utolsó?

Figyelt kérdés
2010. jún. 26. 11:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos volt, a világon semmi se új már. Viszont ha nagyon fiatal vagy akkor meglátod, hogy az élet még sokszor hoz fordulatot.
2010. jún. 26. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

első felnőtt szerelem amiből kapcsolat alakult ki?

mert ugye én pl nem az ovis szerelmemmel jöttem össze

de az első kapcsolatomból lett házasság...dehát azt nem tudom,hogy 40 év múlva is fog-e tartani:D

2010. jún. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Olyan vagy mint tesóm.Van ilyen.
2010. jún. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rómeó és Júliánál például pont így volt! Igen:D
2010. jún. 26. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Énis még az 1. nagy szerelmemmel vagyok de remélem maradunk is! Most leszünk 2 évesek és szerencsére semmi probléma eddig! 18F
2010. jún. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
ez nagyon jó:D nyugtató:D mi most leszünk egy évesek de valahogy tudom hogy több évünk lesz még együtt:D
2010. jún. 26. 12:16
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát ez jó :) Én is az első komoly szerelmemmel vagyok együtt most leszünk 2 évesek pár nap múlva :)

Ő 17/L én 18/F Nagyon szeretjük egymást és remélem lesz sok sok boldog évünk még együtt :)Néha szoktunk beszélgetni a jövőről hogyan tervezzük életünket , a barátnőm apja szerint a lány illetve a tesója komolyan gondolják az eltervezett életüket és elmondása szerint ,idézem : " te is elég komolyan benne vagy" tehát a tervben Szóval remélem lesz még rengeteg szép nap :)

2010. jún. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a párommal 2 éve vagyunk együtt,18 évesek vagyunk. Minden kapcsolat más,de ha kitartóak vagytok,sikerülhet! Kevés veszekedés,kompromisszumok,bizalom,őszinteség,törödés,ezek elengedhetetlenek. És egy tanács: legyen meg mindkettötöknek azért a szabadság is,néha menjetek el egymás nélkül a barátokkal! Tudom,hogy rossz érzés,(és sokan nem is mennek bele)de ha sokáig együtt akartok maradni,akkor ki kell élnetek magatokat egymás mellett is. A másik,hogy ne hagyjátok hogy ellaposodjon a kapcsolatotok. Menjetek el néha valamerre,ne üljetek mindig otthon.

2010. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jaja :) ez így van. Na és persze tudom hogy most nehéz dönteni hova is menj, megértem hisz válság van így nehéz bárhova is elmenni... mi is így vagyunk per pillanat :D sajnos :( így kénytelenek vagyunk csak sétálni biciklizni vagy épp otthon maradni amihez nem sok pénz szükségeltetik :$
2010. jún. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

20 éves vagyok és 3 és fél éve vagyunk együtt... Nagyon szeretem őt és eltudom képzelni a közös jövőnket :)

de kitudja mit hoz a sors...

2010. jún. 26. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!