Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ő (lány) 22, én (srác) 29....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő (lány) 22, én (srác) 29. Szerintetek működhet?

Figyelt kérdés

Szóval a kérdés adott. Annyi még, hogy én külsőre és belsőre is "fiatalabb vagyok", mint amennyit a személyim ír, illetve van elég sok közös nevezőnk (autók, mocik, zene, természetjárás, stb)

Valamint, szerintetek hogyan alakítsam az "első randit"?

Lényeg, hogy a napokban találkozunk, nem is igazi randi jelleggel, csak elhívtam, hogy lógjunk egyet, és Ő egyből rábólintott, megbeszéltük hogy mikor lenne neki is nekem is jó. Igazából a szimpátia kölcsönös, már régóta megvan, csak újabban ritkán találkoztunk (pontosabban elég régen találkoztunk), és nem mertem úgy közeledni, mert nem akarom elcseszni a jó viszonyunkat, ha balul sülne el a közeledés.

Igazából nem egy nagy programra hívtam el, de ha jól érezzük magunkat, akkor egy kicsit megnyújtom a "randit", van pár jó ötletem.

Szóval szerintetek? első sorban konkrétan a kérdésre érdekelne a vélemény, de a körítéshez is várok válaszokat.

Köszi!



2013. febr. 17. 11:09
 1/7 ASOT ***** válasza:
100%
Hajrá! Aztán ügyes légy! :)
2013. febr. 17. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Persze ,a korkülönbség teljesen normális.
2013. febr. 17. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Max annyi lehet a bibi hogy 29 évesen gondolom te azért hajlasz afelé, hogy ha 1-2 évig teljesen jól működik a kapcsolat akkor azért 31 évesen eljegyezd, stb. Ő meg akkor még csak 24 lesz, fiatalos nő, aki lehet hogy még élni akar..:/ Persze valószínűleg felesleges ilyesmiken gondolkodni, ha mindig ennyit agyalunk akkor sosem lesz jó semmi, szóval én is azt mondom hogy hajrá!


F/23

2013. febr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, meg a lelkesítést.

Azért bennem van eléggé a gyomorgörcs. Majdnem, mint amikor az első barátnőmmel készültem az első randinkra 16 évesen. Pedig azóta sok víz lefolyt a Dunán :)

2013. febr. 17. 11:20
 5/7 ASOT ***** válasza:

Hát igen...nem baj működhet ez.

Ha 19 éves lenne akkor az már sok lenne részedről.

2013. febr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi 3-mas. Ettől nem tartok, mert egy hasonlóba már belefutottam pár éve, és onnantól lett katasztrófa.

Szóval nem akarnék elsietni semmit, ráérek. Érezzük jól magunkat, a többi meg adja magát.

2013. febr. 17. 11:24
 7/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok! (aki esetleg figyeli még a kérdést)

Megvolt a "randi". Egész jól sült el, tök jót dumáltunk, meg sikerült kicsit el is nyújtani. Nem sürgetek nála semmit, nem akarok ajtóstól rontani a házba.

Annyi tuti, hogy rám pozitív hatással volt. Kicsit idiótán hangzik, de azt álmodtam este, hogy autózunk a városban, a hifiből az egyik kedvenc előadónk (igen, van közös kedvencünk) számai szólnak, és együtt énekeljük őket :) tudom, nem sokat jelent, de én határozottan jó kedvvel ébredtem reggel :)

2013. márc. 1. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!