Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek, a fiú nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, a fiú nagyon kedves hozzám, de külsőre nem kötődöm hozzá?

Figyelt kérdés
Egy kedves fiú nagyon aranyosan udvarolgat nekem, teljesen lenyűgöz az intelligenciája, a segítőkészsége, stb. A korkülönbség se lenne baj, de külsőre egyáltalán nem az esetem és ő már rég többet érez irántam, mint barátság, viszont én nem akarom összetörni a szívét, teljesen tanácstalan vagyok.

2013. jan. 30. 14:48
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
88%
Én is jöttem már össze olyannal, aki külsőre egyáltalán nem tetszett. Mit is mondjak? Egy idő után már azt se viseltem el, ha csak hozzámért. Fontos a kémia, a vonzalom, hogy külsőre is vonzónak lássuk a másikat. Ha ez nincs meg, akkor halott ügy.
2013. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
83%
Törd össze,minél előbb,mert ha hagyod,hogy belélje magát csak rosszabb lesz neki.
2013. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
53%
Élő példa, hogy a külső a fontos a nők számára.
2013. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
Akkor inkább hagyd.
2013. jan. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
honnan tudod hogy tetszel neki?
2013. jan. 30. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már ilyen kapcsolatom, tartott összesen 1 hónapig, de már az első csóknál éreztem, hogy ez nem fog menni. Csak annyira kedves volt meg intelligens és művelt, hogy reméltem hogy belé fogok szeretni, de nem volt meg a kémia, a vonzalom a külseje iránt, úgyhogy végül ő is és én is összetörtem. Sokat tanultam belőle. Ha belemész, akkor készülj fel, hogy neked is szar lesz. Inkább hagyd a fenébe, mondd meg neki az igazat.
2013. jan. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:
onnan, hogy elmondta!
2013. jan. 30. 14:54
 8/33 Szőkevagyok,nemhülye ***** válasza:
24%
Mit tegyél? Hagyd ott a francba, és gyere össze az első műmájer homival akit szembe fúj a szél.
2013. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
60%
Igaza vana 8-asnak! Ha most ott hagyod, ki tudja meddig fogod bánni??! Szerintem egy próbát/néhány hónapot megér
2013. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
79%
Imádom, ha valaki olyan okos, mint a 3-as. Apafej, te összejössz olyannal, aki NEM jön be, nem tetszik? Ugye ugye...
2013. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!