Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Vajon mit gondol rólam? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon mit gondol rólam? Vagy talán tetszem neki?

Figyelt kérdés

Hát ez egy hosszú történet,azért röviden elmondom.

Még kicsi korunk óta ismerjük egymást,tetszettünk is egymásnak.4-dik osztályban vele tett a tanítónéni táncolni, mindig is kedveltem.(A családjaink is jó kapcsolatban vannak egymással.)Aztán ez a kapcsolat nem nagyon folytatódott, majd 7.-dikben a hátamhoz került,így aztán megint elkeztünk beszélgetni,xo-ztunk meg hülyültünk,az osztálykiránduláson is néztük egymást és egymás mellettn álltunk, mint két 14 éves.Aztán szinte szerelmes lettem belé,de nagyon féltem megmondani,persze addigra már mindenki tudta, hogy tetszik.A srác ekkora már elkérte a legjobb barátnőmtől a telószámom, de akkor még nem volt telóm így nem lett semmi.Ő nem mert beszélgetni velem, oda se jött hozzám sose,így aztán semmi nem történt.Azóta eltelt 5év,azóta még midig egy osztályba vagyunk (12.oszt.)Azóta eltávolodtunk egymástol, bár mintha tavaly meg ebben az évben jobb lett volna a kapcsoltaunk,már beszélgetünk is de csak hazafelé, amúgy a suliban a barátnőimhez mindig odamegy,a hátam mögötti padra ül és simogatja őket,hülyül velük..rám sokszor néz, és kedves is meg vicces is, de néha mintha nem is lennék ott.Amúgy el tudunk beszélgetni, meg minden, mégsem érzem azt, hogy őszinte lenne. Szerintetek?

(Amúgy nem vagyok csúnya lány, csak egy kicist nagy az orrom,amit nem szeretek magamon.!Lehet enm kellett volna ideírnom ezt, mindegy.)

Köszönöm a válaszokat!



2013. febr. 18. 19:58
 1/6 A kérdező kommentje:
lány vagyok..
2013. febr. 18. 20:03
 2/6 A kérdező kommentje:
annyit a végéről kifelejtettem, hogy érzek némi feszültséget kettőnk között, ezért sem tudom mi van most.
2013. febr. 18. 20:05
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem azon kéne lenned h egyre többet beszéljetek...ha nem megy suliba oda houuéd hát menj te! ezek alapján szerintem tetszel neki és csak nem mer oda menni és ha látja h te is "benne vagy" utánna már ő us oda fog menni hozzád...és ha megpróbálo s és nem jön össze akkor mi van?? Szerintem egy próbát megér ls amúgy is ez az uccsó évetek :D
2013. febr. 18. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2013. febr. 18. 20:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Jaja. Az, hogy más lányokat "símogat" szerintem jelenti azt, hogy féltékennyé akar tenni, vagy fel akarja hívni magára a figyelmet, és bizonyítani karja, hogy ő kapós...

Menj oda, kezdeményezz. Ha eleinte le is akar "koppintani" jelentheti azt, hogy túl nagy a büszkesége. De ha megvan az első lépés, legyen a reakció negatív vagy pozitív, elindulhat a hülyítés. Női praktika. Nézz a szemébe, aztán csinálj úgy, mintha nem is érdekelne. Mosolyogj rá, és aztán legyen egy "fontos" SMS-ed. Ezeket mindet mindet el lehet játszani. Hülyísd meg. Sózd be... Aztán meg ha nem jön össze, akkor meg ... ez van :)

De ha nem próbálod meg, sosem tudod meg! :)

2013. febr. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és persze beszélgess sokat vele! :))))) az a legfontosabb! :)
2013. febr. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!