Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tetszik egy fiú!? Szóval az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy fiú!? Szóval az egyik bnőm. Megkérdezte tőle, hogy mit gondol rólam meg stb. és azt mondta, hogy jó barátja vagyok, de nem tetszem neki!?

Figyelt kérdés
Hogyan deríthetem ki, hogy valóban az igazat mondta-e? ( Ugyanis az öszes órán engem néz és a fenekemen is végig simított. ) 14/l a fiú 15 És akkor ez most mit jelent?
2012. szept. 14. 20:43
 1/3 TOMAtm ***** válasza:
azt h nem tetszel neki.de azért simogatja a seggedet,mert hagyod.
2012. szept. 14. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem én nem hagytam, csak ahogy elmentem mellette kirakta a kezét.
2012. szept. 14. 20:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt, hogy a barátnőd jobban bejön neki. Ott kell kapnia egy elutasítást, s akkor van esélyed.

Egyébként a férfiaknál ha van lánybarát, akkor néha szoktunk ilyet, legalábbis én szoktam, na nem mindegyiknél. Veletek ellentétben mi azért a nem kimondottan rondának tartott nőkkel szeretünk barátkozni ettől függetlenül sokszor tényleg nem akarunk tőlük semmit sem (ugye nálatok a barátszektorban tartott férfiak kinézhetnek bárhogy, csak szórakoztassanak benneteket, s ha magány van, akkor elő lehessen venni őket, lehet velük lelkizni meg a nagy bajokat átbeszélni, férfi aggyal is átvenni).

2012. szept. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!