Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, ha tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jevelin kérdése:

Mit csináljak, ha tetszik egy fiú az osztályban, de nem merem neki elmondani, mert félek, hogy elmondja az osztályban valakinek és aztán a végén meg mind a 28 gyerek rajtam röhög majd? Egy aggódó és, , NYUSZI" 6. -os lány

Figyelt kérdés

2013. febr. 19. 16:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
67%

6-ban valószínűleg ki fognak röhögni,de jogosan..

Ráérsz még ezzel bőven.

Mi a csudánanak 11 évesen pasi?

2013. febr. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Szerintem 6.-ban alap,hogy kinevetnek meg aztán szerintem ne is mondd meg neki,várj egy kicsit,mert ha kapsz a fiútól jelet,hogy tetszel neki,akkor nem fognak nevetni rajtad.Ha össze jöttök,abba semmi vicces sincs.:)
2013. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Hát de az a baj ha várok akkor lehet ,hogy megtetszik neki valaki más,de nem tudom így sem, hogy kibe szerelmes. Mert tudom, hogy az osztályba más is szerelmes belé. :(
2013. márc. 11. 18:30
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Inkább nézz mesét.Jobban megéri.
2013. márc. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Idióta vagy :(
2013. márc. 19. 16:22
 6/14 anonim ***** válasza:
50%

Ezt a hozzászólásodat vegyük úgy, hogy nem láttam, mert tiszteletben tartom, hogy gyerek.

(De amit írtam, azt komolyan gondoltam.)

2013. márc. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Hát szerintem kicsit még várj,de ha biztos hogy más is "szerelmes" belé,(és mivel 6.-ban biztos kiröhögnek)

Szerintem akkor próbálj vele közeli kapcsolatba kerülni,felhívni a figyelmét stb....

Amúgy meg mond el neki és ha annak a srácnak egy csöp tapintata van,akkor nem mondja el senkinek

2013. jún. 4. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
beszélgessetek, legyél vele jóban. én 5.-es vagyok és itt az oldalon mindenki mondja h "pasizni ilyen kórban" de mi hamarabb érünk ;) sok sikert a fiúhoz.
2013. aug. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem úgy hívják h Bockó?:D
2013. szept. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A válaszolók közül soha senki nem volt szerelmes, oviban alsóban általánosban gimiben?

Attól mert valaki nem felnőtt, még lehetnek érzelmei, ráadásul valós érzelmei. Persze ezek komolysága és mélysége ilyenkor még nem olyan jelentős, de attól még vannak.

Szerintem ne parázz, hanem próbálj meg a közelébe kerülni dumálni vele. Konkrétan ne mondd meg, hogy tetszik neked, mert a srácok a könnyen kapott lányokat értékelik a legkevesebbre. Érd el, hogy legyen valami közös tevékenységetek, vagy valami közös dolog amit együtt csináltok, vagy legalább valami közös beszédtéma amivel ő maga keres meg téged. Ezzel el lehet érni, hogy felfigyeljen rád, ha van valami közös hobbi, vagy legalább együtt tudtok tölteni időt.

2013. szept. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!