Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék megváltozni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék megváltozni? Miért vagyok ilyen? Túl nagyok az elvárásaim?

Figyelt kérdés

Eddigi barátaim közül a három vékony vagy izmos testalkatú volt, egy pedig átlagos, pár plusz kilóval. Vele voltam együtt a legtovább, de a kapcsolatunk alatt néha úgy éreztem, lehetne izmosabb, foglalkozhatna többet magával. Mintha nem értem volna be vele, pedig szerettem őt. Már jó ideje nem vagyunk együtt, és utólag sokszor szégyenkezem amiatt, hogy nem fogadtam el őt mindig 100 százalékosan.


Most ismerkedek egy sráccal. Nagyon helyes, jófej, kezdem nagyon megkedvelni, de ő sem sportos alkat. Gondolom, ha belészeretek, ez nem kellene, hogy zavarjon - de mi van, ha mégis zavarni fog?


Felszínesnek tűnő gondolkodásomra annyi mentséget tudnék felhozni, hogy minden héten többször tornázok, odafigyelek az étkezésemre, vigyázok az alakomra, büszke vagyok a testemre. Úgy érzem, valamilyen szinten jogom van elvárni ezt a páromtól is. De tudom, ha ha szeretek valakit, nem kellene megváltoztatni...


Meddig terjed a "ha szeretem őt, akkor mindenhogy szeretem" című dolog? Van, aki magára ismer a leírásomban...?


Néha gonosznak érzem magam, máskor meg úgy gondolom, megérdemlem, hogy azt kapjam meg, amit én is adok a másiknak.


Köszönöm a válaszokat.


20/L



2013. febr. 20. 12:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha beleszeretsz valakibe nem fog érdekelni a testalkata... Jóesetbe olyasvalakibe szeret bele az ember aki egyébként is bejön neki valamiért... Az én férjem pl. alacsony és sokszor gondolok rá, hogy lehetne normál testalkatú magas férjem is, de annál sokkal jobban szeretem, hogy e miatt akárcsak megforduljon a fejembe a váltás...
2013. febr. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ideált kergetsz, ennyi. Majd kinövöd.
2013. febr. 20. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Őszintén remélem...
2013. febr. 20. 12:30
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez olyan mintha ahhoz kötnéd hogy csak olyan srác kerülhet számításba akinek van 20 centis farka mint pl én.


Gyere le edzünk együtt azt tanácsolom.

2013. febr. 20. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy gonoszul hangzik :S Jó lenne ezt magamban megváltoztatni... nem akarom, hogy ennyire számítsanak a külsőségek.
2013. febr. 20. 13:00
 6/6 anonim ***** válasza:

Nos én ezért se edzem, mert ahány csaj annyi ideál és elvárás.


Most vagy fogadjon el olyannak amilyen vagyok, vagy hagyjon békén továbbra is ha nem képes. Én se bszogatom hogy miben jár, és festi magát állandóan, akkor ő se tegye ezt.

2013. febr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!