Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Zavarna titeket lányok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavarna titeket lányok, ha a pasitoknak nem lennének haverjai?

Figyelt kérdés

Az mennyire lenne gond egy kapcsolatban, illetve mennyire zavarna TITEKET LÁNYOK, ha a pasitoknak nem lennének haverjai? Ha szórakozni is a lány barátaival mennétek vagy csak kettesben..


Köszi a válaszokat



2013. febr. 23. 07:30
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A csajok olyan pasikra utaznak akiknek sok barátjuk van, és amikor már nyeregben érzik magukat, akkor ezeket tudatosan el is kezdik leválasztani, hogy ne a kapcsolattól vegyék el az időt.
2013. febr. 23. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Engem nem zavarna. Lehet egy csomó oka annak, hogy miért nincsenek haverjai. Én mondjuk lány vagyok, de amikor elkerültem otthonról, az új helyen senkit sem ismertem. Legelőször a páromat ismertem meg, így az ő baráti társaságával töltöttük az időt...
2013. febr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A barátai sok mindent elárulnak egy pasiról. A barátok hiánya például nekem nem túl bíztató.
2013. febr. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hàt nem is az hogy barátok hiánya.. csa inkább olyan haverok akik nem szeretnek bulizni, piálni, de velük jóban vagyok... akikkel meg eljárok azok csak haveri szinten vannak, ők nemigazi barátok, csak ivó haverok:D Szóval a csajt nem tudnám velük elvinni bulizni.. mert egy állatok..
2013. febr. 23. 08:39
 5/8 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavarna, sőt.
2013. febr. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Pasi vagyok, bocs a válaszért. Nincsenek barátaim, haverjaim. Van egy-két volt munkatársam, akikkel kb fényévente össze tudok ülni meginni egy sört. Volt osztálytársak szétszéledtek, nem tartom a kapcsolatot velük. Van még két haversrác, akikkel neten csevegek (msn, skype), de ők nem a közelben laknak és volt amelyikkel még nem is találkoztam egyáltalán.


Ha a leendőbelim ezek a tények zavarnák, akkor sem hinném, h tudnék rajta változtatni. :S


30F

2013. febr. 23. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sok embernek nincsenek barátai, de lehet, hogy nem ő tehet erről, egyszerűen csak így alakult az élete.
2013. febr. 23. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat:) ment mindenkinek a lájk:)
2013. febr. 23. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!