Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15-16 Eves lanyok! Ti is megmondjatok a pasitoknak ha megbantott? (mar ha van. )

Figyelt kérdés

Sziasztok.En olyan szemely vagyok, aki ha nen mondja meg a masiknak h "nezd ezzel megbantottal" bombolnek egesz ejjel a szobamban.Regebb nkm valaki azt mondta, h ha megmondtam volna neki h mi bant vagy ha megbantott, jobban tisztelt volna.Es en elek is ezzel, a baratomnak mindig megmondom, hogu ezzel v ezzel a mondattal megbantottal..o turelmes velem igy megert.Ti is mindig megmondjatok neki, vgy inkabb hallgatok?(erre olyan valaszoljon aki olyn mint en,nm tudja magabn tartani)Hisztizessel intezitek el?Meddig duzzogtok.?Esetleg ment az ilywn a kapcs.rovasara is?

Koszonom.


2013. febr. 2. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

én a legtöbbször megpróbálom elhülyülni

de ha tényleg megbánt, akkor megmondom neki, hogy ez most szarul esett, aztán általában egyböl bocsánatot kér, vagy ha úgy érzi, neki van igaza, akkor megbeszéljük, de nagyobb veszekedésünk eddig nem volt

"egy kapcsolat alapja a kommunikáció"- ezzel tökéletesen egyetértek

15/l

2013. febr. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen ezzel enis egyet ertek, van amikor olyan passzban vagyok, hogy visszavagok egy meg roszabbat.De van amikor nem...:(
2013. febr. 2. 20:37
 3/6 anonim ***** válasza:
én mindig megmondom neki egyenesen ha valami rosszul esik vagy bánt a dolog/helyzet
2013. febr. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én már nem is válaszolhatok csak azért, mert 22 éves vagyok??
2013. febr. 2. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
De igen.De nyilvan maskepp talod a dolgot 22 eeves fejjel.
2013. febr. 3. 12:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Szóval én sem bírom magamban tartani. Meg is szoktam mondani neki, ám nálunk ez a kapcsolat rovására megy, illetve nem érdekli, és még bunkón is viselkedik. Ezek után egy-két nap elteltével megpróbálok vele higgadtan beszélni a dolgokról, és néha van változás, de legtöbbször nincs. Azt viszont tudom, ha nem beszélnék vele, egyszerre betelne a pohár, és mindent a fejéhez vágnék, aminek valószínűleg verekedés lenne a vége a részemről, ilyenkor ugyanis olyan bunkó tud lenni, hogy legszívesebben a fejéhez csapnám a bőröndömet, amiben a cuccaim vannak. Szóval nálam nem nagyon működik ez a megbeszélősdi, csak ront a heyzeten.
2013. márc. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!