Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi ez az egész?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi ez az egész?

Figyelt kérdés
14 évesen ismertem meg egy srácot szóval már 6 éve most hogy ismerem. Első látásra imádtam, az unokatestvére a "barátnőm" volt, de ez nem volt olyan szoros barátság és időközbe nekünk megromlott a kapcsolatunk a lánnyal mert kiderült hogy beszélt a hátam mögött. Viszont a sráccal meg megmaradt a jó kapcsolat. Már akkor udvarolt nekem, de valahogyan véget ért, többet nem keresett. Aztán ezt 6 éve minden évben el játszuk hogy udvarol egy hónapot vagy ha éppen van barátom rám ír kétértelműen beszél velem, akkor hív el találkozni, amúgy ha nincs akkor nem, vagy nagyon ritkán. Már lassan egy éve hogy újra próbálkozott, de most már eljutottunk oda hogy hívott telefonon hogy 5 perc és a ház előtt van menjek ki, és most végre már találkoztunk, smseztünk, stb.. elmentünk egy közös buliba, ott csókolóztunk és már olyanok voltunk mint akik járnak, aztán ennek is vége szakadt, azóta nem beszéltünk, pedig úgy váltunk el hogy holnap is találkozunk... nem keresett és utána sem, én írtam neki hogy mi ez az egész, akkor a szakdolgozatára hivatkozva lerázott, után kis idő múlva amikor megkérdeztem most mi ez az egész arra meg nem is válaszolt. Pedig soha nem nyomultam senkire, rá se. Félek kimutatni hogy mennyire oda vagyok érte. Pedig tudom hogy neki is bejövök. De nem értem hogy mennyire komolyak a szándékai vagy most akkor mi van? Én arra gondolok hogy az unokatestvére kavarhatott be, mert az a nő egy diktátor, hazudik mindenről, féltékenységből bármire képes, és szerintem nem nézte jó szemmel hogy mi olyan jól elvagyunk azon a bulin és akkor valami olyasmit mondhatott a srácnak hogy végleg megutáljon vagy ne foglalkozzon velem. De viszont mivel anyukám fodrász a srác oda jár anyukámhoz azóta is folyamatosan mintha mi sem történt volna. Én már 6 éve oda vagyok a srácért, ha meglátom bárhol a szívem hevesen ver, zavarba jövök stb. Én 20 vagyok, ő 22. Neki még nem volt komoly kapcsolata és arról sem tudok hogy valakivel lefeküdt volna. Szerintetek mi ez az egész? Újra ráírjak egy év után és ha úgy van kérdezzem meg mi volt egy évvel ezelőtt? Segítsetek kérlek!

2013. febr. 25. 00:00
 1/5 andiii22 válasza:
szerintem le akar fektetni (nem jött össze neki tavaly hát megpróbálja ezen az éven is)ha oda van érted akkor nem érdekli az unoka tesója mit beszél,hanem összejön veled.
2013. febr. 25. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló helyzetben, éppen 14 évesen ismertem meg a fiút, ahogyan te is. De én csak 18 éves koromig bírtam. Utána megpróbáltam kitörölni. Most 24 vagyok, több, mint 4 éve egy másik fiúval, és nagyon boldog.

Szerintem te is lépj tovább, mert elég valószínűtlen, hogy összejöjjön valami, aminek a 6 év alatt nem sikerült megtörténnie. Sejtem, hogy nem ezt akarod hallani, de én is hiába vártam arra, hogy majd azzal a fiúval leszek, és szép lesz vele. Szerintem mindkettőtökben csak amolyan, nosztalgia-szerelem van, azért nem tudtok egymástól teljesen elszakadni, de bárki tévedhet, nem ismerem teljesen a történeteteket...

2013. febr. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sajnos legyek bárkivel is... volt két hosszú kapcsolatom (másfél év) ha azt írta volna h itt van a ház előtt és már azonnal jöjjek ki mert el akar venni feleségül repültem volna és nem érdekelt volna az akkori kapcsolatom.. szépen lezártam volna hogy vele legyek.. egyszerűen nem tudok így élni.. le akarom zárni de nem megy mert ha meglátom akkor minden megszűnik.... az unokatestvére nagyon nagy hatással van rá, mert mindenhova vele jár mert én úgy tudom hogy nincsenek nagyon barátai ennek a srácnak és nagyon befolyásolható.. ráírjak egyszer élek alapon? max beégek... veszíteni valóm nincs ha csúnyán viselkedik... vagy mondjam el neki az érzéseim?
2013. febr. 25. 13:38
 4/5 A kérdező kommentje:
Mondjuk lehet elrontanék ezzel mindent... nem tudom... a büszkeségem nagyobb ennél ezért nem tettem meg 6 év alatt ezt h egy pasinak szerelmet valljak... de tényleg már nem tudom mit tegyek
2013. febr. 25. 13:45
 5/5 anonim válasza:
Szerintem mondd el neki max egy kicsit beégsz úgy se találkoztok gyakran. Ha ennyire le akarod zárni máshogy úgyse tudod ő nem fog lépni. Szurkolok!!! :))
2013. márc. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!