Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti minek örülnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti minek örülnétek Valentin napon? Nem az ajándék része érdekel hanem az egész nap úgy ahogy van. Hova mennétek stb?

Figyelt kérdés

19/F vagyok ő 18

2 hete járunk.

Ő Győrben lakik én meg Bp.-n így hozzá nem tudunk menni. Nálunk viszont ott lesz a nővérem és szerintem a szüleim is.

Mit tehetnék?

Fogalmam sincs hogy mivel készüljek Valentin napra...


2013. febr. 10. 14:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Én személy szerint egy istenes kufircnak.

De én régen szexeltem és nem is vagyok romantikus alkat...


Vegyél vmi gazt meg csokit, aztán jónapot.

21L

2013. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyire lesz hideg.. elmehettek sétálni, teaházba, sütizni. :))

Sok szerencsét!:)

2013. febr. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem ha programot tervezel akkor virágot ne vegyél csak csokit és vidd el még valahova. korizni, forraltborozni,cukrászdába,pizzázni vagy hasonló aztán sétáljatok és kísérd haza :)
2013. febr. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!