Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan derithetem ki, hogy ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derithetem ki, hogy ki lehet? Vajon nem csak kamu az egesz? ( kerlek olvasd el vegig)

Figyelt kérdés
Tegnap(Valentin napkor) kaptam egy levelet egy fiutol. Azt irta, hogy reg ota ismer, amiota megismert mind figyel es reg verta az alkalmat, hogy megmondhassa nekem hogy tetszek neki. Tudni kell rolam, hogy csendesebb, visszahuzodobb vagyok. Sose tartoztam az osztaly menoi koze. A levelben leirta az illeto a neve inicialeit, de egy olyan vezetekneve van amellyel nem ismerek senkit. Lehet csak valaki hulyult es ez az egesz level kamu... Amugy is szerintem ha tetszenek valakinek az legalabb koszonne nekem, nem? Szerintetek igaz ez az egesz level? Hogyan derithetem ki, hogy ki irta?

#anonim #titkos hodolo
2013. febr. 15. 15:37
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Te nem nagy tudsz semmibe kapaszkodni, szóval várnod kell tovább. Nyilvánosan nem üzennék neki, mert ha csak vicc akkor nevetség tárgyává válhatsz könnyen :/
2013. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen köszönne, mert lehet, hogy félős. Sőt valószínű, ha ilyen levelet küldött.
2013. febr. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Hogyan kaptad a levelet? Postán, a táskádba/kabátod zsebébe csúsztatta, interneten? Ha a neten, akkor válaszolj, kezdjetek el beszélgetni hátha bátrabb lesz!
2013. febr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Gondolom sulis Valentin-nap alkalmából az iskolába (lehet levelet küldeni bárkinek, csak az osztály / nevet kell ráírni)
2013. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolso: pontosan igy kaptam.:D

Hat csak lesz valahogy...

2013. febr. 16. 13:39
 6/7 anonim ***** válasza:
Most ez lehet hülye ötlet, de nálunk pl a sulihonlapon fenn van az összes osztály névsora. Ha ez nálatok is így van, átnézhetnéd..:) Lehet hogy alattad/feletted jár, azért nem ismered. Nem hiszem hogy kamu lenne!
2013. ápr. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Szerintem meg kamu....

Amugy mar regebben megneztem, hogy ha van-e a sulihonapon nevsor a tanulokrol, de nincs.

2013. ápr. 10. 16:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!