Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha még mindig...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha még mindig szerelmes vagyok az exembe?

Figyelt kérdés
Nem tudok nem rá gondolni. Már 3 év eltelt a szakítás óta, és neki azóta volt egy hosszú kapcsolata. Sokáig letettem róla, hogy újra együtt legyünk, de most szakítottak, és teljesen felkavart a dolog :S lehet hogy hagynom kéne:/

2013. febr. 22. 15:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi ideig voltál együtt exeddel? Miért szakítottatok ? Bocsi h ezt írom de sztem hagynod kelen. Ha tényleg fontos lettél volna neki meg szeretne keresett volna. Ha most fog keresni akkor az csak azért h legyen valakije.. Tudom h most ez rosszul esik amit írtam de általában ez a tény....de lehet nem így lesz :)
2013. febr. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én öt évig nem bírtam nem rá gondolni...

Aztán lett egy jó párja, (aki szerintem jobb nálam), és ez segített nekem túllépnem rajta.

Mondjuk mi nem azért váltunk el, mert nem szerettük már egymást, ami így elsőre talán furán hangzik, de komplikált volt a helyzet.

Igen, a kérdés jó, hogy miért szakítottatok.

Az a dolog elintéződött, rendbe került?

2013. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!