Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
1.5 éve párkapcsolatban élek, 1 éve szinte együtt is élünk. Minden oké. Vagyis azt hiszem. Nem érezteti velem eléggé, h szeret, és félek, h nem szerelmes belém. Mindegy, elvoltam így. Viszont most megtetszett egy srác. Ezt annak tudom be leginkább, h nem érzem, h a párom odalenne értem, és lehet majd máshol fogom keresni a boldogságot. Nem akarom elvesziteni, nem akarom megbántani, nem akarok mondani neki semmit, de alig birtam ki tegnap h ne mondjam el neki, h van a csoportban egy srác aki tetszik (2 hetente látom, még nem beszéltünk 2 szót sem egymással, nem tom bejönnék-e neki, de nem is akarom tudni) Este is és reggel is agyaltam a srácon, nem tudom hogy verjem ki a fejemből... Alig bírom ki, h ne jelöljem be közösségi oldalon, de nem akarom. Abból már lehet az jönne, h visszaigazol, beszélgetünk, aztán személyesen is váltunk pár mondatot, blabla.. Vagy ha szóbaáll velem, valahogy haverként kéne kezelni. Mit tegyek?

2013. febr. 25. 12:42
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez az erős vonzalom úgy gondolom csakis a kémiának tudható be(két ember közi kémiai vonzalom...).

Amíg találkozol vele és a közeledben van mindig, egyfolytában azt a bizsergést fogod érezni, és egyszerűen a mozdoóulataiba szeretsz bele, és... mindenébe..

Nagyon erős tud lenni ez a fajta vonzalom. Ha ezt tovább húzod, hogy megismerkedj vele, vagy se, meg vacillálsz, szerintem a párod észre fogja venni...

Azért általában ezek a vonzalmak csupán testi vonzalmak, és lehet, hogy az ő és a te világod EGÉSZEN különbözik, és ha megismernéd kiábrándulnál belőle.

Velem is volt hasonló, de én undorítóan megcsaltam a páromat, rögtön szakítottam, és rájöttem, hogy az a férfi, akiért annyira odavoltam egy hihetetlenül bunkó... És egyáltalán nem érte meg.


Tanulj az én hibámból, és ha a pároddal jól érzed magad, akkor egyszerűen ne tulajdoníts nagy dolgot annak, hogy neked az a fiú bejön. Ennyi.


Viszont ha úgy áll a pároddal a kapcsolatod, hogy mostmár lépnél, akkor zárd le a kapcsolatot, és csakis utána próbálkozz be az 'álompasinál'. :)

2013. febr. 25. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Előbb mindenképp zárd le a kapcsolatod mielőbb ebbe belemész,döntsd el ki fontosabb neked,kivel vagy boldogabb,az hogy a párod nem mondja és érezteti veled hogy szeret ez nem biztos hogy tényleg nem szeret.Beszéljetek sokat az segít
2013. febr. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is úgy gondolom, ha vége lesz a tanfolyamnak, elfelejtem a srácot, csak még van pár alkalom, majd valahogy kibirom, most 7 végén is imádkoztam szinte, hogy ne legyen ott, mert nem akarom látni. Félek, az oktató nem-e észrevette, h néztem a srácot. Nem akarok vacilálni, erősebb még most bennem az, hogy a párom fontosabb, és nekem is eszembe jutott, h a másik sráccal lehet tök mások vagyunk, nem is tudnánk miről beszélgetni. (viszont nagyon kiváncsi vagyok milyen lenne vele a szex) Én is jártam már úgy, hogy tetszett valaki, és amikor megismertem kiábrándultam. Nem úgy, hogy egy bunkó, csak annyira h jófej, havernak tök jó. Olyan is volt már velem, h a pasim elhagyott egy fellángolás miatt, aztán 1 évig nyomult még rám, és nagyon depis volt, nagyon megbánta, h egy másik csaj miatt elhagyott, akivel 1-2 hónap alatt ki is hűlt a kapcsolata. Én nem szeretnék ilyen hibába esni. Ezzel az exemmel egyébként még találkoztam párszor amikor a mostani pasimmal már ismerkedős kavarászós fázisban voltunk, és már vagy 2 hónapja minden nap agyalok a múlton és bánom és undorodok amiatt is magamtól hogy az exemmel néha taliztam még és hogy adtam puszit az arcára és vááá… El sem tudom képzelni hogy tehettem ezt vagy miért csináltam, de gondolom nekem is nehéz volt a szakitás, nehéz volt felejteni. Jó most a párommal, próbálok tényleg nem tudomást venni a másik srácról. Csak félek is hogy ez nem e azt jelenti h már nem vagyok szerelmes, mert ha az lennék lehet észre se vettem volna most ezt a pasit  Amúgy is ebben az évben semmi jót nem olvastam se az én se a párom horoszkópjáról (nem nagyon hiszek benne) de mindenhol azt írják h nyáron ősszel szakitás lesz, neki meg új szerelem…
2013. febr. 25. 14:49
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem az, hogy szerelmes vagy nem kell, hogy kizárja azt, hogy menézz egy jó pasit, vagy fantáziálj róla! :)

Én a mostani párommal hihetetlenül boldogok vagyunk, és sosem voltam ilyen szerelmes, igazi lelki szerelem ez..:)

De azért amikor a csajokkal meglátunk egy pasit az utcán akinek olyan a segge, hogy a sör is megállna rajta, akkor csorgatjuk a nyálunkat! :)

Attól a mostani párodba még szerelmes lehetsz, hogy tetszik ez a fiú! :)

2013. febr. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
igen ez igaz de amikor szerelmes vagyok észre se veszek más pasit :-/ szal ez most nekem fura, meg sajna ez nem annyi h szembe jön az utcán és megállapítom h húú de helyes, hanem még hetekig látni fogom, meg sajna napközbe is agyalok rajta, de már ettől is szarul érzem magam a párom miatt.
2013. febr. 25. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!