Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből?

Figyelt kérdés
Van egy lány. Azt hiszem belezúgtam. Folyamatosan ő jár a fejemben és szinte már belezúgtam. Oly annyira, hogy már aludni sem bírook! Mit tegyek, hogy elterelődjönek a gondolataim?
2013. jan. 7. 22:06
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért akarod kiverni a fejedből ?

Lazíts és érezd át a melegség csakráit :D

2013. jan. 7. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért akarod kiverni a fejedből?Ha szereted miért nem mondod meg neki?
2013. jan. 7. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
verd ki a f...ból.
2013. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Van egy lány. (Azt hiszem)Nagyon belezúgtam. Folyamatosan ő jár a fejemben és (szinte már) biztos hogy belezúgtam. Oly annyira, hogy már aludni sem bírok!

De van baratja...

"Én nem tudom, mi ez, de jó nagyon, Fájása édes, hadd fájjon,

hagyom.

Ha balgaság, ha tévedés, legyen, Ha szerelem, bocsásd ezt meg nekem!" (Juhász Gyula)

2013. jan. 7. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Egyrészt most derült ki, hogy van barátja. Teljesen reménytelen, folyamatosan rá gondolol.
2013. jan. 7. 22:13
 6/8 anonim ***** válasza:
Szoval egy cipoben jarunk.Hagyd te is, had fajjon.Harom honapon belul gyogyulo betegsegrol van szo:)
2013. jan. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
aranyosak vagytok :) a vers meg szép volt!
2013. jan. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Oh koszonom.Gyuszi neveben. :p)
2013. jan. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!