Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan verjem ki a fejemből?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan verjem ki a fejemből? Pillanatnyi fellángolás?

Figyelt kérdés
Több, mint egy éve boldog párkapcsolatban élek, semmi gond nincs, szeretjük egymást. De! Néhány nappal ezelőtt megismerkedtem egy sráccal. Már az első perctől kezdve érezhető volt közöttünk a vonzódás. Mondhatni szikráztunk. Nem is tudom normálisan kifejezni. Meg akart csókolni, de nem hagytam, mert nem csalom meg a páromat. Utána nagyon udvarias volt. Biztosan fogunk még találkozni, mert egy egyetemre járunk. Azóta folyamatosan ő jár a fejemben, egészen felkavart. Mit tehetnék, hogy elfelejtsem? Nem akarok eldobni egy több, mint egy éves kapcsolatot a "lehet h semmiért", és nem is tudnék, mert a párom nem hiszem h fel tudná dolgozni a szakítást. Már nem vagyok olyan szerelmes, mint az elején, de gondolom ez normális. 22/L
2012. febr. 25. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
ezt csak neked kell tudnod,ha neked a párod fontos és vele képzeled el a jövőt,akkor valóban nem érdemes egy fellángolás miatt felrúgni a jól működő kapcsolatot.a nagy heves szerelem mindenhol elmúlik egy idő után.
2012. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

azt írtad, több mint egy éves kapcsolat,

és, hogy gondolod normális ha ennyi idő után már nem vagy annyira szerelmes


mi a párommal 4 év után mégjobban szerelmesek vagyunk egymásba és sok ilyet halok

egy év után még nem kéne csökkennie

várj még pár napot vagy hetet, ha nem csökkennek az érzéseid a srác ránt akkor lehet, hogy el kéne hagynod a mostani párodat...

2012. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
vizzel
2012. febr. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
1 év az nem olyan sok, te már nem vagy szerelmes, csak a megszokások rabja. Előbb-utóbb lépned kell.
2012. febr. 25. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Várok még, hátha tényleg csak egy fellángolás ez az egész...A mostani párommal hullámzó a szerelmem, van mikor nem érzem magam nagyon annak, van mikor őrülten. Abban reménykedem, hogy nem látom ezt a srácot a suliban, így hamarabb elmúlik...
2012. febr. 26. 00:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!