Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Pasiként Te hogy állnál hozzá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasiként Te hogy állnál hozzá ahhoz a nőhöz, akivel valaha együtt éltetek, majd itt hagyott, külföldre ment, de nem boldog ott, ezért mégis visszahúz a szíve: nyomul, hívogat, írogat, pedig már új kapcsolatban vagy?

Figyelt kérdés
Nem akarod megbántani, elutasítani, mert elvileg jó barát, de bekavar az új kapcsolatba... Mi legyen vele? Tényleg nem akarom megbántani.

2013. febr. 18. 15:48
 1/7 anonim válasza:
41%
Leépíteném ha zavarna. Ha nem építeném le, akkor esetleg akarnék tőle még valamit. Ennyi.
2013. febr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
Takarodjon a jó qrva anyjába...
2013. febr. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ha már egyszer itthagyott,hogy lehet jó barát?
2013. febr. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

SZóval leépített, elment külföldre, de nem jött be neki a dolog, így most már jó lennék én is?

Ez elég megalázó a számomra, úgyhogy elküldeném a f*szba. Persze csak békésen. Nálam a szakítás végleges és visszafordíthatatlan. Szakítasz velem? Semmi baj, van helyetted 1000 másik, de utána nálam nincs "bocsi meggondoltam magam."

2013. febr. 25. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Nem úgy épített le, kapott egy lehetőséget külföldön, és kiment először kis időre, majd kint ragadt. Végig tartottuk a kapcsolatot, számíthatunk egymásra a mai napig, én tényleg jó barátnak tekintem.

De 4 év különlét után én beleszerettem egy másik nőbe, aki ténylegesen itt van, akivel jól megvagyok, és ezt úgy tűnt, a másik tudomásul is vette.

Akkor nem értem, mit akar még, írogat, hívogat, mért nem akar lazítani a kapcsolaton, pedig szó sincs arról, h hazajönne... :/ Az az igazság, képtelen vagyok durván elutasítani, valahol az életem része volt, ráadásul baromi jó nő...

2013. febr. 26. 09:28
 6/7 ivilicious ***** válasza:

hagyd !!! bnőd mit szól hozzá?

a ostani barátommal lassan 2 éve vagyok együtt,3 éves, előttem egy komoly kapcsolata volt, aminek már vége 8-9 éve...a csaj azért hagyta el,hogy elmenjen mexikóba "táncolni",hogy műmellei legyenek.

amikor összejöttünk is sokat beszélgetett vele,nagyon zavart, aztán 1 évw nem beszéltek már ,a csaj hazajött,találkozni akar,stb...véleményem szerint ő is egy undrító kva és az exed is.

2013. márc. 18. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A barátnőm sokat balhézott miatta, de megnyugtattam, h nincs azzal a csajjal már semmi olyan kapcsolatom, csak beszélünk, skypolunk...

Én is tudom, h nem fog visszajönni, egyébként ő is a kinti keresetéből csináltatott melleket ;) Ha meg visszajönne, nem hagynám el érte a mostani barátnőmet! -Ezt mondjuk nem mondtam így meg neki sem, de kellene, hogy értse...

2013. márc. 18. 11:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!