Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok mit éreztek egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit éreztek egy olyan sráccal kapcsolatban aki szeret titeket, de ti mást szerettek?

Figyelt kérdés
Kedves, szimpatikus, sokoldalú. Keres titeket, de nem nyomul. Megvan a saját élete. Suliban néha lejár hozzátok beszélgetni. De tudja, hogy ti mást szerettek, ugyanis ezt elmondtátok neki.

2013. febr. 7. 23:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Én sajnálom az olyanokat ...
2013. febr. 7. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lol, és ,miért sajnálod őket? Ez úgy érdekelne :)
2013. febr. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én srác ként voltam ilyen helyzetben, és azt kell mondjam ha te korrekt módon leközölted vele hogy soha nem lesz semmi, onnantól kezdve az ő baja. Ezt a saját káromon tanultam meg.

Ha tetszel neki, tudja hogy nincs sansza akkor haverkodj vele ha úgy tartja kedved. De arra számíts hogy előbb- utóbb kiborul a bili, és meg fogja veled szakítani a kapcsolatot, VAGY nagyon nagyon nagyon nagyon hosszú idő után (évek), realizálja hogy úgyse lesz semmi, emiatt kiábrándul belőled, de jóba maradtok. Bár ennek esélye 1 a millióhoz. Az előbbire nagyobb tétet tennék.

2013. febr. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ilyenkor mindig elmondom, hogy esélytelen, hogy bármi legyen köztünk. Ha ennek ellenére továbbra is keres, akkor ugyanúgy keresem, mint bármilyen haveromat.

21L

2013. febr. 8. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 B25 ***** válasza:
Nekem volt ilyen. Majdnem belementem a kapcsolatba amire mint később rájöttem egyáltalán nem akartam. Végig rosszul éreztem magam vele mert tudtam hogy ő nyomul rám. Így végül megmondtam neki őszintén. És sokkal jobb volt. A mikor vele voltam nem tudtam feloldódni, feszült voltam .Így a legjobb.
2013. febr. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem már volt ilyen több is. Volt mikor pont az volt az egyik legjobb barátom aki többet érzett iránta Mondtam neki hogy én nem így érzek, de maradjunk barátok. Én normálisan viselkedtem és egy idő után ő is.
2013. febr. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Velem is megtörtént, és, hogy mit éreztem? Fájdalmat, amiért nem segíthettem, hiszen tudtam milyen érzés.
2013. febr. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!