Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Most mar tenyleg nem tudom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mar tenyleg nem tudom hol all a fejem? Segitseg?

Figyelt kérdés

Szoval: a baratom szakitott velem 6 hete, 2,5 eves kapcsolat utan. Nagyon szenvedtem...a problema csak az, hogy meg mindig szenvedek, es a legrosszabb, hogy egy helyen dolgozunk. Mar beszeltem a fönökömmel, hogy szeretnek egy masik cegjuknel dolgozni, legalabb par het erejeig. Azt mondta megoldhato, csak keresni kell valakit, akivel cserelhetek.

Na de a lenyeg, mar nem tudom mi van. Sokszor tesz olyan megjegyzeseket, hogy csinaljunk vmit együtt, meg hogy ki tudja mi lesz ebböl köztünk. Utana meg olyan erdekesen viselkedik. Remeny es csalodottsag, szeretet es harag kavarognak bennem. Nem tudom, hogy ha esetleg alanul-e valami köztünk, akkor erdemes- belevagni. Mindig egy aranyos, kedves ember volt velem. De a szakitas ota elkezdett cigizni, rengeteget bulizik(eddig csak buliban cigizett, a kedvemert neha akkor se, mert tudja hogy utalom)

De annyira kikeszitett hogy en is cigizek(de max 4-5 szalat naponta, van amikor egyaltalan nem es buliban többet). A lakasunk is közös, ott all, minden butorunkkal. A szüleimnel vagyok jelenleg, de ök egy cseplet sem tamogatnak...:(

Mar talaltam magamnak egy pici lakast, 2 cicaval kell osztoznom. A lakast feladjuk, de meg 3 honapig fizetni kell....

Fele-fele aranyban, meg ott az uj lakasom, nem tudom, hogy jövök ki anyagilag....:(

De itt nem maradhatok, mas valasztasom pedig nincs.

Szerintetek lehet meg ezek utan köztünk valami?

Hianyzik is, rengeteg szep emlek köt össze minket....es hat szeretem is, bar mar nem tudom, olyan sokszor csalodtam.....

Bocsi hogy ilyen hosszu lett.



2013. febr. 25. 16:35
 1/2 anonim ***** válasza:

jó lenne tudni, hogy a barátod mivel indokolta a szakítást. ha az érzelmei hűltek ki ott nincs mit tenni. akkor ne is akard visszakapni.


nekem amúgyis az a tapasztalatom, ha valahol szakítás volt, ott már semmi sem lesz ugyanaz kibékülés esetén sem.


talán tudnék mondani még valamit, de ahhoz tudni kéne miért szakított( mivel indokolta meg)


27/N

2013. febr. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Hogy az utobbi idöben tul sokat veszekedtünk. Es igaza volt. Valahogy belesüllyedtem ebbe a kapcsolatba, folyton hisztiztem, ha masokkal akart lenni es ugy tünik, ebböl lett elege. Szoval igazabol megertem. Es tanultam a hibaimbol, de meg mennyire. Tudom, mi volt a hiba.

Es szerintem igazabol meg kijavithato lenne.

Szerintem vannak meg erzelmei irantam, mindig keres, meg feltekenykedik, ha mas ferfiakkal vagyok.

De mar nem tudom mi van ;)

2013. febr. 25. 18:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!