Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek arról, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek arról, ha egy egyetemista a tanárával jön össze? Mindketten függetlenek, párkapcsolat/házasság nélkül. Hogyan érdemes ezt a helyzetet kezelni?

Figyelt kérdés
2013. febr. 18. 22:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerintem titokban kell tartani, amíg a tanár tanítja őt
2013. febr. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én a volt középiskolai magyartanárommal jönnék össze - ha nem lenne nős...

Szerencsés vagy hogy függetlenek vagytok :D Én összegyűrném a lepedőt a helyedben a tanárommal. :D Persze miután kijártad a sulit.

2013. febr. 18. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Szerintetet el lehet ezt titkolni a többi tanár elől is? Mondjuk a tanszéken? És addig legyen titok, amíg tanít, vagy amíg be nem fejezem az egyetemet? Elég nagy egyetem (illetve kar).
2013. febr. 18. 22:24
 4/15 anonim ***** válasza:
Én titokban tartanám, mert ha kiderülne akkor komoly gondot is okozhat a kapcsolat mint a diáknak és tanárnak egyaránt. Nincs az az isten aki le tudná mosni a szerelmes párról hogy a tanár engedékenyebb a diákkal mert a szeretője, vagy a diák csak azért jut tovább mert a tanár fejét elcsavarta. Tuti lesznek jó akarok akik akár a tanár kizárását is követelhetnék (hozzáteszem jogosan, mert elvileg tilos a tanár-diák kapcsolat)
2013. febr. 18. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Egyébként tudok olyanról, aki szintén a tanárával jött össze, aki abban a félévben tanította is, a tanszéken biztos, hogy tudják. És nincs velük semmi gond, nyilván az egyetemen nem csüngenek egymáson.
2013. febr. 18. 22:27
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Ha az én gyerekem lenne, szájbarúgdosnám a tanárt, kitörném pár fogát, és eltörném azt a kezét, amelyikkel ír. A gyereket meg úgy betiltanám egy időre, hogy elfelejtené hogy fiú-e vagy lány. 2 hó szobafogság tv, telefon, laptop, rádió, s egyebek nélkül.
2013. febr. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

4-es: egyetemről van szó...


És ha akkor jönnek össze, amikor már nem tanítja? Vagy arról is érdekel a véleményetek, hogy ha úgy jönnek össze, hogy nem tartott a hallgatónak órákat (mivel egy tárgyat több tanár is tart, tehát simán lehet, hogy valamelyik tanárt nem is ismerem).

2013. febr. 18. 22:32
 8/15 A kérdező kommentje:
6-os, bocs....Mikor jött ennyi válasz..?:)
2013. febr. 18. 22:32
 9/15 omba ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ez bárkit is érdekelne, - van épp elég baja ott mindenkinek.
2013. febr. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy az általam ismert helyen se törődik vele senki. Olyanról is tudok, hogy egyik volt tanárom a feleségét úgy ismerte meg, hogy tanította. Azt nem tudom, hogy mikor jöttek össze, lehet, hogy megvárták, amíg már nem tanítja közvetlenül őt.
2013. febr. 18. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!