Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Aki volt már reménytelenül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki volt már reménytelenül szerelmes, hogy oldotta meg magában a helyzetet? Hogyan lépett túl rajta?

Figyelt kérdés
Meséljétek el, sokat segítenétek vele.
2013. febr. 25. 20:48
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Elnyomtam, és idővel elmúlt. Az idő mindenre gyógyír. Meg sok sok Rammstein:D

18/L

2013. febr. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%
Egyszerűen már a legelején lebeszélem magam mert tisztában vagyok a helyzettel - mármint hogy csóró vagyok, gusztustalanfalandféreg vagyok meg a jellemem is kb mint egy elcseszett patkány. És ezért az elején lezúzom az ilyen gondolatokat és láss csodát, utoljára szerelem közelében 14 évesen voltam :D
2013. febr. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Xenophilius te hülye vagy
2013. febr. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Ne beszéljetek, ne is nézegesd, semmi, és elmúlik hamar. A társaság is segít, nekem pl. a kockulás is megoldás, codozás lefoglalja az embert :D De az életnek van egy olyan jó tulajdonsága, hogy mindent megold, és a te gondodat is meg fogja.
2013. febr. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Én úgy érzem, most a napokban lettem túl egy ilyenen. Egyszer csak elmúlt. Szerettem volna rá gondolni, de tudtam, hogy csak magamat marcangolom vele. Így elfojtottam magamban. Nem is nagyon beszélgettem vele többet és próbáltam minél közömbösebbnek tűnni iránta. Aztán csak úgy elmúlt. Bár beletelt 3 hónapba.
2013. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én nem voltam olyan vészes eset, vagyis nem éreztem "örök szerelmet" a pasi után, csak nagyon-nagyon-nagyon bejött, kicsit talán mániásan is, ezt be kell vallanom..

Szóval az én módszerem az volt, hogy több másik pasival is flörtölgettem, még ha nem is jött be az illető, és akkor rájöttem hogy azért van rajta kívül más pasi is, aki egész rendes, és még észre is vesz engem.. (a flört alatt nem egy éjszakás kalandokat értek, mert az sztem kicit beteges lenne, ha annyi férfival lefeküdtem volna, mint amennyivel flörtöltem).

Egy idő múlva már csak annyi volt, hogy ha a szemembe nézett, még mindig megdobbant hangosan a szívem, de olyankor csak hidegen arrébb néztem, mintha egyáltalán nem érdekelne. Kicsit önbecsapós módszer, de bevált, most már tovább léptem rajta :)

L

2013. febr. 25. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Felkötöttem magam csak levágtak a kötélről. Azóta gyógyszerekkel elviselem. Jah meg jó sok Sashat és Hernan Cattaneot kell hallgatni. Igazi utaztatós progressive houset mint pl Martin Dawson - Is This Goodbye (Tale Of Us Remix) (R.I.P. Martin).
2013. febr. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
6 éven át szertettem reménytelenül, tudtam én is, hogy soha nem lehet belőle semmi, de csak azután múlt el miután már nem kellett minden egyes nap látnom.
2013. febr. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem léptem túl rajta, hanem megszereztem. De ha nem jön össze, akkor egyszerű: nem ő az igazi. Ha az igazival találkozol, akkor azt megérzed. És az össze is jön!

Ne lógasd az orrod!

2013. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Nekem sok zene hallgatással (főleg rap és rock) egybekötött egyedüllét segített. Városszéli gyerek vagyok. Este füles fel, irány a parki hinta, közben rengeteget gondolkodtam a történteken! 20/f
2013. febr. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!