Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy csaj a suliban aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hubay mézes turmix kérdése:

Van egy csaj a suliban aki tetszik és van egy nagy gond: részeltek alúl?! Nézd meg

Figyelt kérdés
Szóval már teljesen utál régen még olyan jó barátok voltunk hogy voltam a házába és most elmondtam egy fiú bárátomnak a legjobb nak mivel én is fiú vagyok és ő elmondta nekí és mondta hogy nem én meg mondtam hogy jó meg minden és holnap úgy mentem suliba hogy volt egy lila folt a szememen !! Léci segítsetek !!!

2012. márc. 30. 21:43
 1/6 anonim ***** válasza:
A lila folt hogy került oda?
2012. márc. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Címke: Zsófia :D Azért a leírás sem egyszerű. Speciel én értelmezni sem tudtam, de szóljatok, ha bennem van a hiba.
2012. márc. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Második és első: a gyerek haverja elmondta a csajnak hogy bejön a gyereknek, de amikor a csajjal találkozott, az behúzott neki egyet mert egy agresszív kanca, innen a lila folt. Legalábbis én így értelmeztem :D
2012. márc. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
úú az nem jó. És akkor most mi a kérdés? Félsz a csajtól, hogy mégegyszer megver?
2012. márc. 30. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Emlékszem még az ovis időkre, mikor könnyűszerrel megvert egy lány is... :) Te gondolom már nem ez a korosztály vagy, rendelkezned kéne olyan fizikummal, hogy ne fájjanak az ütései, vagy ha mégsem rendelkezel ilyennel(ezt alkalmassági vizsgálaton egyébként gyerektestűnek nevezik), kicsit beledőlhettél volna homlokkal az öklébe. Hidd el, kevésbé fáj. Egyébként meg: GYÚRJ!



Gondolom ez volt a kérdés, ha nem, légyszi fogalmazd meg érthetően...

2012. márc. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Semmit nem értettem az egészből.Az egész habzsolás volt.Érthetetlen!
2012. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!