Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek van rá esély? :s

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van rá esély? :s

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem a neten egy 17 éves srácot, (14/L vagyok) és hát... beszélgettünk. Sajnos nagyon messze lakik, még nem találkoztunk csak neten tartjuk a kapcsolatot.. Mindig írja h szeret, meg ilyenek, és hát.. nem fogok hazudni, nekem is bejön.. (eddig csak képen láttam).

Nekem nincs ellenemre a kapcsolat, és úgy érzem neki se, de azért furának találom, h egy 17 éves srác, aki nagykorú lesz, meg egy kis 14 éves... nem tudom, ennek mennyi az esélye? (mármint h működne e így, h nem találkozunk... mert hát írni bármit lehet...)

A másik az, hogy el akarok menni hozzá. Pest mellett lakik, én meg... hát kb 150 km-re... kizárt dolog sztem h a szüleim elengedjenek, és egyedül... Nem tudom mit tegyek v.v már kérdezték, h ki ez a srác, meg h helybeli-e mondtam h haverom és pest mellett lakik... láttam rajtuk h megkönnyebbülnek mikor mondtam h nem itt lakik... nem hiszem, h a közelébe engednének... de.. ha a szüleim TÉNYLEG bíznak bennem, akkor engedik... nem tudom...

Szerintetek mit kellene tennem? :s

Hagyni az egészet (bár kétlem h el tudnám felejteni ha nem is találkoztunk, akkor is...), vagy folytassam ezt a netes "kapcsolatot"?



2013. febr. 27. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Hááát..figyu. Addíg, amíg csak képen láttad, ne fűzz hozzá semmit sem. Lehet hogy egy közeledben lakó valaski hülyéskedik veled csak, de az is lehet hogy csak ő hülyít, és nem is ő van a képeken. Először is kamern kellene látnod, és akkor sokmindent le lehet venni. Másrészt pedig Valóban fura hogy 17 éves, viszont ha azt nézed, csak három év van köztetek..szóval a kor az annyira nem is baj, viszont a távolság annál inkább. Én és az én netes ismerősöm között 80 km volt csupán, mégsem mentek úgy a dolgok ahogyan kellett volna. Szerintem nagyon sok, főleg úgy hogy nem tudtok másképp találkozni csak tömegközlekedéssel.
2013. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

hali

Én is voltam hasonló helyzetben, és tanácsként fogadd el azt, hogy ne fűzz hozzá sok reményt. Kb. 5 hónapig leveleztünk, már meg volt beszélve a találkozó is, erre bejelentette, hogy egy másik fiúval is levelezik, és ennyi volt. Ha eljuttok a személyes találkozásik, akkor azon lesz a hangsúly. Lesz egy elképzelt kép róla, meg lesz a valóság, amit kapsz! 20/f

2013. febr. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
éértem. igazából énis ilyen "nincs rá túl sok esély" féle válaszokra számítottam... mondjuk egyszer már "szakítottunk", azt mondta csak azért "volt velem" mert megsajnált h szomorú voltam..aztán azt mondta, h közben megszeretett.. én addig ki se néztem volna belőle h ilyet csinál, de mégis ... csak a pozitívat láttam..hogy ő nem tenne ilyet..meg minden.. igazából ő az első "kapcsolatom", még sose volt barátom és eléggé szeretethiányom van, szóval... most bármilyen kedvességet szivesen fogadok (ezért mentem bele ebbe, meg am is tetszik...) mondjuk nem hiszem h helybeli szórakozik..
2013. febr. 27. 21:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!