Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van még esély...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van még esély arra, hogy újra belém szeressen és rendbe hozzuk a kapcsolatunkat?

Figyelt kérdés

A párommal kicsivel több mint 4 éve vagyunk együtt. Mindketten még elég fiatalok vagyunk(Én 20, ő 21). Mindkettőnknek ez a leghosszabb kapcsolata. Szóval igazából lehet azt is mondani,hogy még nem éltük ki magunkat.

1 hónapja változott meg minden, amikor a barátom azt mondta, hogy már nem úgy szeret mint ezelőtt.És nem tudja mit érez, meg mit akar. Akkor teljesen kiborultam. Akkor szakítottunk(vagyis én szakítottam) de később kibékültünk kb. 2 hét múlva.

De igazából azóta sem jobb. Mondja hogy fontos vagyok neki, meg nem akar elveszíteni, de igazából ha rákérdezek,hogy szere-e, nem válaszol. Mindig annyit mond,hogy szeret velem lenni meg hogy sokat jelentek neki. Meg azt is mondta, hogy szeret(csak már nem úgy mint régebben) és ezt nem tudja hova tenni. Ezért kezdtünk el találkozgatni(mintha most ismertük emg volna egymást) de igazából én ennek nem látom értelmét.

Szóval most együtt vagyunk, de még mindig bizonytalan minden, hogy mi lesz és hogy lesz.

Van esély arra, hogy újra belém szeressen? Vagy nem jó döntés volt a békülés?

Egyáltalán van-e esély arra,hogy rendbe hozzuk a kapcsolatunkat?

Várom a válaszokat és előre is köszönöm!

20/L


2013. febr. 15. 16:29
 1/2 anonim ***** válasza:
itasd le kajak, akkor elmondja majd mi is az igazi baja. :) Meg menjetek el vidámparkba vagy valami, :D fel lehet éleszteni a parázsló tüzet is, :D csak tudni kell hogyan. :)
2013. febr. 15. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
ha egyszer ki szeretett beloled soha nem szeret vissza
2013. febr. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!