Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha a barátnőnek a pasija egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátnőnek a pasija egy férfiakhoz vonzódó hapsiról beszél, aki lájkolta a barát képét: és a barát a hapsiról magyarázza h látta a farkát fotókon meg hogy nemesi származású meg stb. Azon csoda h fennakad a szerelmes barátnő?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 21:14
 1/9 anonim ***** válasza:
nem azért mondta mert homoszexuális lenne szerintem, csak max ő is csodálkozott hogy egy homo lájkolta a képét, nincs ebben semmi rossz
2013. febr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem csoda.

Az a csoda,hogy felfogtam a sztorit.

2013. febr. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek, nincs ebben semmi rossz, akkor lenne a baj, ha komolyan vonzódna a hapsihoz, de ha veled van akkor hozzád vonzodik hiszen akkor nem lenne veled,logikus nem?
2013. febr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

félek hogy meg fog csalni


Mivel még csak nem is bízik meg bennem.


De jó most már azt állítja hogy ittam, hogy paranoid skizofrén vagyok és azt is hogy tudatmódosító van bennem.. pedig még sohasem cigiztem (alkoholt ittam már, de sosem ittam magam le a földig).


20/L

2013. febr. 27. 21:25
 5/9 A kérdező kommentje:

megvádolgat


ma is vádolt engem :( :'(

2013. febr. 27. 21:25
 6/9 anonim ***** válasza:

kedves kérdező

ezzel ne legyen már problémád, attol félsz hogy egy mmeleggel csal meg? jesszusom

ez totál alaptalan félelem szerintem, az én párom is e gyszer mesélt egy buz*rol, de nem haragudtam meg

nem hinném h a párod meleg, egyszerüen csak elmesélte neked a dolgot ennyi...

2013. febr. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
és engem ez hol érdekelt? főleg az h milyen származású egy meleg, meg farka???
2013. febr. 27. 21:42
 8/9 anonim ***** válasza:

figyelj kérdező, biztos félreértettél valamit nagyon, a pasid nem homár, ebbe biztos vagyok, és biszex sem lehet, mert ha igen akkor nem bírnál ki vele 1 hónapot, ezt elhiheted nekem

amugy mióta vagytok együtt? mert most csak felételeztem hogy több mint 1 hónapja vagytok együtt

2013. febr. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
picit több mint három hónapja
2013. febr. 27. 22:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!