Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hosszú sztori. Röviden: A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszú sztori. Röviden: A srác, akibe 2 hónapja szerelmes vagyok az elsô pillanattól kezdve, és egy baráti társaságunk van, a legjobb barátnômnek udvarol. Én mutattam be ôket egymásnak. Mit csináljak?!

Figyelt kérdés

Sikerült megtalálnunk egymást egy nagyon régi ismerôsömmel. 10 év után találtunk egymásra. Találkoztunk, és elmesélte, hogy van egy bandája, és lehet, hogy kell nekik most új énekes. Elmentem a próbájukra, hogy megismerjem ôket, elvileg meghallgatásnak szántam, de végül csak poénkodtunk egész végig. Még épphogy jöttem ki a metróból, és láttam, hogy ott állnak, hárman: ô, meg a két haverja. Ahogy közeledtem, a gyomromban a pillangók felszálláshoz készülôdtek: ott abban a pillanatban eldôlt, hogy én szerelmes vagyok. Az ismerôsöm bemutatott neki is: nevezzük ôt Tominak. Sokat néztünk egymásra a buszúton, poénkodtunk, és végre éreztem, hogy jófej vagyok, része voltam a csapatnak. Tomival már akkor sokat egymásra néztünk röhögve a másik kettô csávó hülyeségén, és én azt hittem, elolvadok... A találka után rögtön be is jelölt facebookon.

Telt múlt az idô, nem bírtam ki, és egy igazán jó ürüggyel írtam is neki fb-n. Onnantól hosszú üzeteteket váltottunk.

Annyira jól éreztem magam velük, felszabadult voltam, ugyanakkor Tomi társasága hihetetlenül hiányzott. Amikor az ismerôsöm felhívott, hogy nincs-e kedvem eljönni velük ide meg oda, hallottam, hogy a többiek ( mert eredetileg velem együtt hatan vagyunk ) idiótán üvöltözik a nevem, hogy jövök, és jeee. :D

A barátnômnek sokat meséltem róluk, de azt, hogy mit érzek Tomi iránt, nem említettem neki, mert megpróbáltam magamban is elnyomni. Aztán egyszer Orsi elkezdte, hogy 'mikor jövünk már össsze', teljesen belepirultam, és tagadtam, hogy nem, nem érzek semmit iránta, szerintem belül érezte, hogy ez nincs így. Aztán meguntam, hogy sosem tudja, kikrôl beszélek, elvittem egyik nap magammal, hogy megismerje ôket.

Nagyon jól elvoltunk, egy dolgot kivéve... Még a metrón kiböktem neki, hogy szerelmes vagyok Tomiba. Aztán, a megismerkedésük elsô pillanatától kezdve, Tomi rátapadt, mint valami pióca. Ketten mentek, mi öten meg egymás mellett, elvoltunk, de nekem sírhatnékom volt, hogy ezek ketten mennyire összemelegedtek. A barátnômnek is bejön, és próbálkozott, de nem tudta leszedni magáról Tomit.

Kicsit ittunk, és kibukott belôlem... 'Az, aki iránt olyan érzéseket táplálok, mint még soha senki más iránt, egy olyanra bukik, akivel nagyon jóban vagyok, és ez engem nagyon bánt...' Onnantól fogva Tomival nem néztünk össze. Egyszer sem. A többieknek szerintem nem esett le, ott vigasztaltak, imádtam ôket, röhögtünk, megpróbáltam jól érezni magam, de nem tudom megjátszani magam... Lerítt rólam, majdnem el is sírtam magam. Amikor elköszöntünk, nézett, de én rá nem, nem is köszöntünk Tomival végül el egymástól. Nagyon rossz volt. Azóta facebookon sem írt vissza. Pedig már egy napja írtam, amit írtam, még a találkozás elôtt. A barátnômnek pedig írt...

Nagyon kínos, rosszul érzem magam, és nem tudom mit csináljak. Hogy felejtsem el? Hogy legyek újra felszabadult? A barátnôm elmondta, hogy sokszor érzem úgy, hogy nem vagyok elég jófej, és tökre az jött le Tomi válaszából, hogy egy önbizalomhiányos kis idegesítô kiscsaj vagyok. Nem szeretném, ha ez a kép élne róla bennem, bár tény, hogy rosszul érint, hogy nem vagyok egy humorzsák... Mit tegyek? Ôk az igaz barátaim.

16/L, F/17(-18)



2013. jan. 13. 21:37
 1/7 anonim ***** válasza:
tanúsíts önmérsékletet
2013. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kössz.
2013. jan. 13. 21:42
 3/7 anonim ***** válasza:

hát ez nehéz. akár úgy érzed ezek után, akár nem, hogy szerelmes vagy és járnál vele, mindenképpen az a legfontosabb, hogy minél jobban túltedd magad rajta és megint eljárj azzal a baráti társasággal. Orsinak mondd meg, hogy ez egy elég szerencsétlenül rohadt visszataszító dolog volt tőle, mert ha ő nem szedi le rólad, simán összejöttetek volna.

Tominak meg tojj a fejére. valószínűleg csak 2-3 hónapig lesznek együtt Orsival, ha összejönnek egyáltalán, mert a legtöbb tizenéves kapcsolat csak ennyire hosszú. ha pedig látja, hogy már nem érdekel téged, mi van vele, akár beléd is eshet. ez egy ilyen hülye mechanizmus, de működik, az a lényeg. ha pedig nem mutat irántad semmit és te sem akarsz vele lenni, akkor maradjatok hidegen, ahogy neked jó. de ehhez először is össze kell szedned magad.

semmiképp ne írj neki facebookon, amíg nem válaszol. az alapján, hogy nem írt, elég éretlennek tűnik még ahhoz, hogy ilyen konfliktusokat kezeljen. ha ez így van, évekig nem fog még változni... mindegy. a lényeg, hogy nagyon fontos, hogy ne keresd. fel a fejjel.

ha akarsz beszélgetni... 18/L

2013. jan. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szívás. Am lehet h az elején el kellett volna mondanod Orsinak. Egyáltalán tudja? Mert ha el mondtad volna és tényleg a legjobb barátnőd akkor van olyan jó fej h bármennyire is tetszik neki a srác azt mondja h : NEM. Mert ha te nem mutatod be őket egymásnak akkor nem is találkoztak volna. Azért sok sikert :)
2013. jan. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Velem is ugyanez történt nem rég...Csak annyi,hogy a barátnőm megmondta neki,hogy nem :D úgy hogy enyhén pofára esett a csávó.. :DD Próbáld magad túltenni rajta.Nehéz,nekem is az volt,de rájöttem,hogy ennél jobbat érdemlek :)
2013. jan. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
csak érdekességképpen megjegyezném, hogy nekem is Orsi bnőm van, én is akit kiszemelt srácokat bemutattam neki, vele flörtölt utána, és van egy ismerősöm, aki szintén így járt, és érdekes az is egy Orsi nevű bnőjével..
2013. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hát ezek az Orsik... ;)
2013. jan. 20. 17:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!