Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem vagyok képes szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem vagyok képes szeretni senkit sem másfél évnél tovább?

Figyelt kérdés
Eddig azt hittem ő az igazi, de az elmúlt egy hónapban nagyon megromlott a kapcsolatunk, és nem érzem már azt hoyg szeret, pedig azt mondja hogy igen. A legrosszabb, hogy én sem érzem hogy szeretem, sőt néha ki nem állhatom, és persze olyan is van hogy azt érzem, hogy szeretem... Eddig egy olyan kapcsolatom sem volt, ahol elmondhatnám azt, hogy másfél év elteltével is szerettem volna a páromat. Mi lesz így velem?? 23/L

2013. márc. 2. 14:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Nos gyereket vagy kutyát ne vállalj biztos ami biztos.
2013. márc. 2. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
el kell fogadni, hogy a szerelem átalakul, a tűz is néha kihuny, de ha akarjátok, akkor boldogok lehettek, nem az idő számít, hanem a szerelem
2013. márc. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Míg nem futsz össze velem addig boldogtalan leszel.:P
2013. márc. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!


Nekem is hasonló a szituáció.Rájöttem,hogy azért égnek ki a kapcsolataim 2-3 év alatt mert egyfolytában együtt vagyok a b.nővel és minden más hanyagolva van.Ha sportoltam az feledésbe merül,barátokkal sem megyek annyira mint előtte.Nálad hogy működik?

2013. márc. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
jogos, kiéled magad vele és hiányzik a hétköznapi élet
2013. márc. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
két utolsónak: teljesen igazatok van. kb amióta összejöttünk együtt élünk (7 napot jártunk együttlakás nélkül), mert a sors ezt hozta, rá voltunk kényszerülve (ha nem járunk is együtt kellett volna lakni), mostmár odáig fajult a helyzet hogy sehová nem megyünk egyedül, és rosszul vagyok tőle ha egyedül megy valahová (nem féltékenységből) de attól is ha nekem kell valahová egyedül mennem. A barátok szinte teljesen lemorzsolódtak, akik maradtak, azokhoz sincs már kedvem...
2013. márc. 2. 14:33
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudományos tény,hogy a szerelem 1,5 évig tart,eddig termelődnek a hormonok :)
2013. márc. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!