Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Nagy butaság osztálytárssal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy butaság osztálytárssal kezdeni?

Figyelt kérdés

Van egy srác az osztályban (gimisek vagyunk) nagyon csendes, szinte nem beszél senkivel, állandóan egyedül van, persze ha valaki odamegy hozzá beszélget vele meg segít ha megkérjük de magától nem keresi senki társaságát. Eddig fel sem tűnt, de nemrég egy sulis programon beosztottak minket egymás mellé ügyelni, így gyakorlatilag össze voltunk zárva 2 órán keresztül. Azt hittem dögunalom lesz,de nem! Nagyon meglepődtem amikor elkezdtünk beszélgetni, nagyon kedves volt és olyan dumája van hogy végig röhögtem a 2 órát, rájöttem hogy nagyon nagyon jófej. Egyszerűen nem értem hogy akkor a többiek előtt mértnem beszél, bpedig annyira népszerű lenne ha kinyitná a száját, mert egyébként iszonyú jó pasi, magas, fekete haj, szép szemek, versenyszerűen sprtol szóval a teste tökéletes és melette tiszta művészlélek, gyönyörűen rajzol. Szóval elkezdtem érdeklődni iránta és most úgy érzem teljesen odavagyok érte, szívem szerint állandóan őt nézném :D nem tudom mit gondol mert ugyebár nem beszél de pl. amikor összevoltunk zárva nekem meg át kellett öltöznöm kiállítottam hogy figyeljen h ne jöjjön erre senki, ő meg beszólt miközben öltöztem h "segítsek? :D" jó tudom ez tök hétköznapi de nála nem. És azóta észrevettem hogy ő is órán gyakran figyel, elkérte a telefonszámomat az egyik barátnőmtől "hogy megcsörgessen órán szivatásból". Hozzáteszem órán még sose csörgetett csak szünetben szokott és közben vigyorog, vagy néha órán rövid sms-eket ír nekem. És mostanában észrevettem hogy állandóan fényképezget, azt mondja kell a névjegyemhez a telójába, de nem tudom, szerintem felvételeket is csinál, és már van képe rólam mégis folytatja. Legutóbb észrevettem hogy egy másik osztálytársammal beszélgettem ő meg a helyéről fényképezgetett engem sutyiban. Sosem mutatja meg ezeket a képeket, még a telóját sem hajlandó ideadni nekem. Nem értem ezt miért csinálja miközben amúgy nem nyit felém. Mostanában oda szoktam menni hozzá hülye indokokkal beszélgetni pl. h lefagyott a telefonom, mit csináljak vele. meg ilyesmik, viszont ilyenkor meg tök távolságtartó velem, úgy érzem mintha nem akarná hogy ott legyek. válaszol meg segít csak ha én nem beszeléek akkor ő se és ezek meg olyan kellemetlen szituk úgyhogy mostanában már nem megyek oda. Viszont legutóbb ő kért meg egyik órán hogy üljek oda hozzá hogy "csináljuk együtt a feladatot...", pedig egyedül is megtudta volna, szinte ő csinálta az egészet. Most akkor mi van? Szerintetek tetszem neki? Az egyik barátnőm szerint igen, a másik azt mondja csak le akar rázni...szerintetek?

Bocsi hogy ilyen hosszú lett de már nem tudom mit csináljak :/ 16/L



2013. márc. 3. 11:04
1 2
 1/12 fospuska ***** válasza:
100%
szerintem tetszel neki,de nem igazán tudja kifejezni. a leírás alapján (menő lehetne,de nem akar) kincset találtál,el ne engedd! :)
2013. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Klarenzo válasza:
100%
Nagyon édes! Suliban még nem jelent problémát az osztályon belüli kapcsolat, szinte természetes, mert ott ismerik a legjobban egymást az emberek. Inkább egy osztálytársaddal járj, mint egy külsős fazonnal, sokkal megbízhatóbb a dolog, ez 16 évesen nagyon fontos.
2013. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válszokat :) nagyon aranyosak vagytok :)

Már pedig közel álltam hozzá hogy feladjam és hagyjam az egészet, de akkor megpróbálom mégegyszer, hátha sikerül kicsikarnom belőle valami érzelmet :D

2013. márc. 3. 11:23
 4/12 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok,csak lányban:D

mindenki meglepődik,amikor jobban megismer.

viszont ha egyszer bekerültél a "körébe",akkor mindig ott maradsz,és nem fog lerázni.1000% hogy tetszel neki,csak legyél kicsit nem azt mondom,hogy nyomulós,mert attól valószínűleg "megijed" de legyél jobban aktív,és menj oda hozzá..stb és akkor egy idő után ő is bátrabb lesz veled szemben..ha most hagyod,akkor ő nem fog lépni

2013. márc. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Igen, én is attól félek hogy ő biztos nem fog lépni, csak na tényleg nem akarok nyomulni :)

Köszi neked is a választ :)

2013. márc. 3. 11:41
 6/12 anonim ***** válasza:
ez nagyon aranyos történet. szerintem tetszel neki. :D
2013. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Amikor elkezdtem olvasni, azt hittem, hogy rólam van szó... xD


Egyébként tényleg illik rám a leírás, és azt mondanám neked, hogy szerintem nem tetszik neki az osztályközösség, tehát nem akar előttük megnyilvánulni, kb ennyi a helyzet, mert akkor ha vannak rosszakarói, egyből fogást találnának rajta, amivel lehet basztatni.


Na de viszont foglalkozz vele, amikor pl kevesebben vagytok, esetleg szünetben, menj oda hozzá, beszélgess vele, de ez a fotózgatás eléggé betegesen hangzik.


Amelyik barátnőd meg azt mondja, hogy csak le akar rázni, az egy irigy p1csa, vagy szimplán nem bírja a gyereket, és nem akarja hogy neked jó legyen, csak a saját érdekeit nézi... Kápiss?


Na hajrá


(Amúgy komolyan azt hittem, hogy engem rakott fel valaki gyakorikérdésekre xD)


ÉS az alapkérdésre - Ha menni fog a kapcsolat, akkor nem, de ha látszik hogy ez csak egy rövid fellángolás akkor később gáz lesz, pláne ha még több mint 2 évig egy helyre jártok

2013. márc. 8. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket :) Amúgy miért hitted azt h téged raktak fel? olyan vagy mint a srác vagy olyan helyzetben vagy mint én? :)
2013. márc. 8. 22:37
 9/12 anonim ***** válasza:
Olyan vagyok mint a srác :)
2013. márc. 8. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Aham, szóval te is csendes vagy, zárkózott, és nem engeded magadhoz közel az embereket? És miért? Félsz hogy bántani fognak? Vagy valami régi trauma? És jól esne ha az osztálytársaid közelednének, vagy egyáltalán nem is akarsz velük kapcsolatot?

Bocsi, de így talán könnyebben megértem őt :)

2013. márc. 8. 22:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!