Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ti képesek lennétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ti képesek lennétek ilyen csinálni? Lányok. Mit gondoljak egy ilyen emberről?

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelőtt megismerkedtem egy budapesti rendezvényen egy 25 év körüli sráccal. Én 19 vagyok. Az egész rendezvény idején ott legyeskedett mellettem. Amikor vége volt kikísért a kocsimhoz és megkérdezte, hogy beszélhetünk e hét közben.

Mondtam, hogy igen. A számomat azért nem adtam meg, de nem is kérte. A héten csütörtökön hívott, hogy ma, szombaton a városunkban lesz dolga, és hogy találkoznánk e?

Mivel helyes, udvarias fiú volt, mondtam, hogy igen. Máig titok, hogy miként szerezte meg a telefonszámomat.

Ma találkoztunk, és beültünk ebédelni egy étterembe.

Megebédeltünk, minden nagyon kellemes volt, jó társaság volt a számomra. Az ebéd végén aztán azt mondta, hogy nagyon komoly dolgot szeretne nekem mondani.

És akkor előadta, hogy nagyon tettszem neki, és a hét, ami elmúlt elég volt a számára, hogy rájöjjön, hogy szerelmes belém, és megkér, hogy legyek a felesége. Majdnem belefulladtam a pohár kólámba. És akkor elővett egy gyűrűt, és mutatta, hogy ezt azért hozta, hogy bebizonyítsa, hogy komolyak a szándékai. Fiúk, lányok, én köpni, nyelni nem tudtam! Eleinte azt sem tudtam, hogy mit mondjak. No nem is az a lényeg, hogy miként, de elutasítottam az ajánlatát. Ekkor mondta, hogy nem is volt dolga ebben a városban csak énértem jött le. Azt gondolta, hogy ez az ajánlat után nálam aludhat. Én ezt nem engedtem meg, és elköszöntem tőle. Persze kérdezte, hogy beszélhetünk e a jövő héten. Mondtam neki, hogy nem hívjon. Ha meggondolom a dolgot akkor én hívni fogom Természetesen nem fogom hívni. Mi erről a véleményetek.

Ember hogy tud ilyent kitalálni?



2013. febr. 23. 18:38
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
nem vesztegette az időt, az már egyszer biztos. ilyet nem tennék, mert lehetsz akármilyen helyes lány, ha belsőleg nulla vagy, már rá is b@sztam volna a lánykéréssel. most persze nem téged nullázlak le, csak számolnék ezzel az opcióval is, ezért nem tenném
2013. febr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
33%
egy punciért bármit:))))
2013. febr. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Vagy tényleg nagyon bejössz neki,vagy csak egy éjszakát akart.
2013. febr. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
86%
te jó ég :o Hát nem tökölt a srác gyorsan a lényegre tért , szerintem beszélgess vele sokat mint ha csak ismerkednétek és ha annyira kellesz neki tud várni... és mikor már eltelt egy bizonyos idő akkor összejöhetsz vele de csak szerintem egy bizonyos párkapcsolat legyen és ne házasság!!
2013. febr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

Én a történetet úgy alakítottam volna, hogy az ebéd végén

megkérdezem, hogy "lenne-e kedved máskor is találkozni

velem?", vagy valami hasonló. Nem ajtóstul rontani a ház-

ba. És igen, fontos megismerni a másikat. És nem gyűrűvel

rohangálni :D Legalább gyűrű volt nála?

2013. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:
100%
te jó ég :o Hát nem tökölt a srác gyorsan a lényegre tért , szerintem beszélgess vele sokat mint ha csak ismerkednétek és ha annyira kellesz neki tud várni... és mikor már eltelt egy bizonyos idő akkor összejöhetsz vele de csak szerintem egy bizonyos párkapcsolat legyen és ne házasság!!
2013. febr. 23. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Szent ég! :D Ne haragudj, de ezt egy cseppet viccesnek találom.

Kicsit elhamarkodta ezt, nem gondolja? Egyszer látott, a héten beszéltetek egyszer, és máris megkéri a kezed? Normális az ilyen? Vannak, akik évekig járnak, és még csak azután sem akarnak összeházasodni, ő meg ennyiből tudja, hogy le tudnátok élni az életeteket együtt? Vagy nagyon jó emberismerő (de ezt kétlem, mert akkor nem kért volna meg téged ennyi után), vagy nem is tudom... Szed valamit, nem tudod? Lehet, elgurult a gyógyszere... :D

2013. febr. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:

Az, hogy a gyűrű valódi volt e, azt nem vizsgáltam, de ha belegondolok, a 2-es Bob68 válasza talán tartalmazhat némi igazságot, de 160 kilométert utazott, hogy mindezt megtegye.

Szóval azért ekkora utat megtenni , elgondolkodtatott. No nem annyira, hogy igent mondjak. Nem értem, hogy miként számíthatott egy igenre.

2013. febr. 23. 18:50
 9/20 anonim ***** válasza:

Csak egy baráti ebéd miatt képes vagyok többszáz kilómétert kocsikázni/vonatozni :) Főleg, ha ked-

velem is az illetőt. Bár kinek mi a nagy durr.

Viszont amit ő csinált, az nagyon erős.

2013. febr. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
kiegészítés:az egyik ismerősöm /nős/ akár Pestről Debrecenbe leutazik egy potya légyottért vagy bárhova
2013. febr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!