Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert ragaszkodunk neha gorcsosen egy olyan kapcsolat utan amelyrol jol tudjuk hogy sosem johet mar ossze, csupan rossz termeszet, akar butasag?

Figyelt kérdés
2012. dec. 11. 13:09
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

azért mert igenis hiszünk benne,hogy még összejöhet

mindaddig amig ennek az ellenkezöje nyomatékosan be nem bizonyosodik, ha nem hinnénk benne nem ragaszkodnánk hozzá

2012. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert a szakítás végleges, vissza nem fordítható leszámolás a reményekkel. Az ilyen emberek csak azt nem veszik észre, hogy a remények már régen meghaltak.
2012. dec. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Személyes tapasztalatom alapján ilyenkor az illúzióhoz ragaszkodunk, ami "lehetett volna", és akkor múlik el a kapaszkodás, ha belátjuk, hogy már rég nem az...
2012. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mert mivel nem lehetséges,ezért méginkább beleképzelsz olyan dolgokat,amiktől tudsz rá pozitívan gondolni...álmodozni könnyebb,mint felfogni, hogy vége!
2012. dec. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Az 1.esnek teljesen igaza van, addig ameddig hiszel benne ragaszkodsz hozza, es ha valamiben hiszel akkor harcolj is erte, de ha nem akkor kezdj uj lapokkal es felejtsd el a multat.Dontsd el mire hallgatsz az eszedre vagy a szivedre!
2012. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mert a remény hal meg utoljára.Meg mert talán jó érzés,hogy bizhatunk egy jobban,,,,,
2012. dec. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

1es vagyok,utálom ezt a sok negativ kommentet: ha vége ugyis vége,blabla...emberek ti sosem harcoltatok,sosem voltatok igazán szerelmesek?

én voltam,harcoltam,és volt,hogy visszakaptam és amikor visszakaptam,hogyhogy nem olyan jo dolgokat éltem át amit elötte vele sosem....ugyhogy megérte!

2012. dec. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hat igen,a kepzeletben neha mar tobb az illuzio mint a valosag.
2012. dec. 11. 13:27
 9/13 anonim válasza:
Mindenki nekem is azt mondta tovább kell lépnem de lassan a ragaszkodàs is elmúlik és te is új embert ismerhetsz meg.
2012. dec. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 őzsuta95 ***** válasza:
Én is ugyanebben a helyzetben vagyok, szeretnék lemondani róla, de képtelen vagyok. Mikor már sikerülne eszembe jutnak a közös emlékek és úgy gondolom már senkivel sem lesz olyan jó, mint vele. Azt hiszem addig nem is fogom feladni, amíg egyenesen a szemembe nem mondja, hogy már semmit sem akar tőlem.
2012. dec. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!