Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menjek el pszichológushoz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek el pszichológushoz és kezeltessem magamat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már 3.éve csak a rossz van jelen az életemben és este elalvás előtt öngyilkos gondolataim vannak. pl hogy felgyorsulok a motorommal 300ra és beleszállok egy fába... kezdek elgyengülni végleg és attól félek egyszer tényleg nagy hülyeséget fogok csinálni... úgy érzem kevés vagyok.. nincsen barátnőm sem, 2 éve nem is volt... értelmetlennek érzem az életemet. tudom, ez már divat Magyarországon de én tényleg kivagyok készülve. mit tanácsoltok?? 26/F

2013. márc. 5. 19:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Ugyanebben a helyzetben vagyok. Én fegyvert akarok szerezni, fejlövéshez.. De senki nem adja kölcsön mert fél, hogy neki kéne elvinni a balhét pedig irnék végrendeletet is.. Lenne kedved beszélgetni? 24/L

Motorral ne próbálkozz mert ha nem halsz bele nyomorék maradsz az meg senkinek se jó.

2013. márc. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ne csináljatok hülyeséget gyerekek, fiatalok vagytok még nagyon!!!
2013. márc. 5. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Én amúgy elég optimista vagy és vidám vagyok senki meg nem mondaná, hogy ilyen gondolataim vannak. De mégis...aki jobban ismer és a mosolygós arc mögé lát, az tudja hogy min megyek át. A párom elhagyott, édesanyám beteg, a szüleimmel rossz a viszonyom amugy is, munkám nincs, az egyetemről kirúgtak csóró vagyok barátaim nincsenek kell ennél több? :(
2013. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Tényleg fiatalok vagytok még, az élet sok nehézséget hoz időnként, de túl kell lépni rajta felállni, mert sajnos nem teheti meg mindenki hogy csak kesereg síránkozik
2013. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
nem végrendeletet, hanem búcsúlevelet... elírtam bocsánat
2013. márc. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

túlzottan ráértek és nincs felelősségetek, különben nem menne a rinya annyit.

Mert ez egy nagy fokú hiszti!

2013. márc. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nincs mese.. minél előbb elmegyek orvoshoz és kitisztíttatom a fejemet a sok Hü**eségtől .... remélem egy jó pszichológus tud segíteni.
2013. márc. 5. 20:05
 8/21 anonim ***** válasza:

még pisztoly.... meg cián kapszulva mi? mint a nagy német tisztek



a kérdezőnek is olyan motorja van ami megy 300at valószínű mélyszegény éhező lehet......az hát hiszti.

2013. márc. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy jól, akkor keresd annak lehetőségét, hogy jobban legyél. Nincs igaza az előzőnek, ez nem pénzfüggő. 27/N
2013. márc. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Hát ... Most mit mondjak?

Kezdjük ott, hogy a dolgok csak részben történnek. Mert a történésekre valahogy reagálunk és abból lesz egy másik történés, ami már a mi tetteink eredménye. Ha a fának mész, az a családoddal fog történni. Meg az is, hogy nekik kell összeszedni azt a laza 6 kilót amiből eltemetnek. Nekik lesz egy életnyi idejük valahogy feldolgozni az önző marhaságodat. -Ha sikerül nekik.

Mert igen egyetlen döntéssel ilyen horderejű dolgokat lehet elérni, egyetlen döntéssel cselekedettel véget érhet az életed, de veled csak történnek a dolgok.

Igen menj el pszcihómokushoz, de a legfontosabb, hogy változtass az életeden.

Tudod, ha valaki rossz irányban halad annál gyorsabban eltéved minél gyorsabban megy.

2013. márc. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!