Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jó lenne neki ha elvinném...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó lenne neki ha elvinném pszichológushoz!?

Figyelt kérdés
Barátnőm betegesen túlreagál mindent, és betegesen önbizalom hiányos is szerintem, illetve hihetetlenül labilis, ha elvinném pszichológushoz azzal tudnék neki segíteni, illetve mi történne ott, ha valaki volt már ilyen embernél, azt megszeretném kérni hogy meséljen nekem!!!!??? Köszönöm szépen :)
2011. jan. 12. 15:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha van rá pénzed....

Én ahová járok ott 8500ft egy óra.:)

2011. jan. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Atyaúristen :O :O Az nem semmi :O De mondanál párszót hogy mi volt ott légyszíves!?
2011. jan. 12. 18:56
 3/3 anonim ***** válasza:

Magamat vittem el.:)

Hát az, hogy nálam mi volt, az nem számít, de legyen.

Én önbizalom hiánnyal mentem el, illetve a magányosságom miatt, mivel a pénzügyi siker-vagyis az ebből adódó időhiány- ráment a barátságaimra. Csináltunk teszteket, illetve beszélgetéssel feltártuk a gondok okát, ami alapból olyan 15 órát vett igénybe eddig, regényt meg nem akarok írni, meg amúgy sem tartozik senkire.

Amúgy segített valamennyit, de azért csodát nem kell várni tőle. Szóval elmész és nem oldódik meg minden gondod, max egy folyamat kezdődik el, amit neked kell véghezvinned.

GL

2011. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!