Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Menjek el pszichológushoz és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek el pszichológushoz és kezeltessem magamat?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy már 3.éve csak a rossz van jelen az életemben és este elalvás előtt öngyilkos gondolataim vannak. pl hogy felgyorsulok a motorommal 300ra és beleszállok egy fába... kezdek elgyengülni végleg és attól félek egyszer tényleg nagy hülyeséget fogok csinálni... úgy érzem kevés vagyok.. nincsen barátnőm sem, 2 éve nem is volt... értelmetlennek érzem az életemet. tudom, ez már divat Magyarországon de én tényleg kivagyok készülve. mit tanácsoltok?? 26/F

2013. márc. 5. 19:50
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
igen olyan motorom van ami megy 300-at nem volt olcsó, és itt az élő példa hogy sz*rt sem érek a pénzzel.....
2013. márc. 5. 20:58
 12/21 anonim ***** válasza:
Mi a francért lettem lepontozva?? Ezek után most már tuti öngyilkos leszek... :(((((((
2013. márc. 5. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha neked úgysem kell megkapom én? :D Én tudnék vele mit kezdeni kirángatnám magam úgy a depresszióból hogy ihaj csuhaj :D
2013. márc. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Fegyvert adjon már kölcsön valaki please!!!

Vagy egy jó erős kötelet mert fa az van itt falun dögivel igaz múltkor leszakadt az ág alattam ugyhogy nem jött be a mutatvány xD

2013. márc. 5. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ne gondolkodjál már ilyen hülyeségeken ilyen fiatalon! Inkább elveszlek feleségül, csak ne csinálj hülyeséget:)
2013. márc. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Részleteket megbeszéljük priviben xD
2013. márc. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Minden ember életében vannak rossz és jó időszakok. Nekem is volt már nagyon sok szörnyű korszak az életemben, de ilyenre soha nem gondoltam. nem mondom , hogy hisztiztek, de gondoljátok át, hogy súlya van annak amit leírtok és kimondotok. HISZEN AZ ÉLET GYÖNYÖRŰ! lehet hogy most nincsen szerelmed, nincsenek barátaid, de ez nem azt jelenti, hogy nem is lesznek! csak egyszer élsz és te már 26 évesen el akarod ezt dobni? azt javaslom, gondold át hogy élnek más helyeken ezen a bolygón. rengeteg embernek nincs mit ennie! rengetegen cserélnének veled. Nekem segített, hogy példaképet, célokat kerestem.. ez ad értelmet az életnek, ha mindig van miért küzdeni. tudom hogy most minden kilátástalannak tűnik, de lesz ez még máshogy. vagy nekem sokat segített Radnóti és a versei, aki a rengeteg kínzás ellenére amit átélt, ember tudott maradni és nem adta fel! Sok sikert és erőt kívánok:)
2013. márc. 6. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
köszi utolsó válaszoló.. Te voltál a legrendesebb. megfogadom a tanácsodat.. és hétfőre már időpontom van pszichológushoz :)
2013. márc. 7. 07:13
 19/21 anonim ***** válasza:
Bár én csak 23 éves leszek, elmondhatom hogy nem vagyok egy népszerű ember, nem nézek ki jól, barátnőm 1 volt de az is megcsalt, otthon is sokszor ment a veszekedés, pénzem se nagyon volt. Mára már külföldön dolgozom, jó keresettel, vannak céljaim: lakás, autó stb.stb. Az első mondatomban felsorolt dolgokat meg már nagyívben le..rom:) Mert kit érdekel? Egyedül is el vagyok, oda megyek ahova szeretnék, azzal akivel szeretnék, akkor játszok vagy tv-zek vagy épp sportolok amikor és ahogy én szeretném. Nincs kötöttség. Ha épp otthon vagyok alkalmazkodok, így már nincs veszekedés, jó a viszonyunk. Olvasgatok, tervezgetek, na szóval ilyesmik. A lényeg amit ki akarok hozni ebből, hogy biztos van akinek 100-szor jobb élete van mint az enyém, de szerintem minden hozzáállás és felfogás kérdése. Amikor otthon dolgoztam havi nettó 80 ezer forintért, minden kollégám panaszkodott a pénz miatt, mindig csak ez volt a téma. Kevés volt valóban, de amikor találkoztam egy ismerősömmel aki fél éve volt munkanélküli, akkor elmosolyodtam és örültem annak hogy nekem legalább van munkahelyem, van egy szerény fizetésem, és mégsem az volt hogy miből fogok telefonálni, vagy éppen venni otthonra 1-2 sört. Ha nem vagy elégedett az életeddel akkor változtass rajta. Nem is hinnéd, hogy mennyi minden dől el fejben. És ki tudja, egyszer még az is lehet majd barátnő is lesz, mindenesetre nem siránkozom miatta, nem akarom görcsösen. Problémái mindenkinek vannak és problémák mindig is lesznek az életben. Munkahelyi, magánéleti. De megoldódni 1 sem fog magától. Vagy kezedbe veszed te az irányítást, vagy a problémák fognak irányítani például az ilyen gondolatok felé. Szerintem pszichológusra sincs szükséged, csupán változtass a felfogásodon. Örülj hogy a saját magad ura vagy, örülj hogy van egy motorod, amire más csak vágyakozik pénz szűkében és nem utolsó sorban menj el egy konditerembe és alakítsd magad. Hidd el, jobb lesz:)
2013. márc. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én vagyok az első válaszoló. Most részeg vagyok de józanul is ugyanezt irnám valaki adjon már kölcsön legyen szíves egy fegyvert!! Vagy ha fejbelő az is jó mert én nő vagyok ugyse tok annyira bánni a fegyverrel de szeretnék már meghalni. Bezzeg aki szeret élni azt elüti egy autó, vagy lelövik aki meg meg akar halni azt nem éri el semmi igazságtalan a világ. Én voltam pszichológusnál vele tök frankón elbeszélgettem azt mondta nncs semmi gond velem de mégis meg akarok halni. Számithatok rátok, légyszi..?
2013. márc. 9. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!