Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Önző vagyok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Önző vagyok ha megmondom az őszinte véleményemet? Ha ő erre vágyik, én pedig szeretem, akkor el kell engedjem?

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy szeretem a barátomat! És nagyon padlóra küldene, ha jövőre nem tudnánk együtt lenni, mert ő iskolát szeretne váltani. Most se járunk egy suliba, sőt nem is egy településen lakunk, és így is nagyon nehéz(nekem legalábbis borzalmas)...Nem mondhatom neki, hogy ne menjen el 60 km távolságra tőlem, viszont tiszta szívemből remélem, hogy nem veszik fel!

2013. márc. 9. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
60 km??? ONZO vagy. Meg ha 600 lenne?!
2013. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem épp,rendes kijelentés ez tőled, DE MEG ÉRTELEK. hazudik aki,mást mond, vagy túl nyálas.
2013. márc. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A 60km-rel az a gond, hogy koleszos lesz és csak havonta egyszer jönne haza, mert szombaton is sulis tevékenységek vannak...Ezzel vége lenne mindennek!
2013. márc. 9. 17:46
 4/7 anonim ***** válasza:
60 km még nem a világ, tud fájni nagyon, ha nem találkozol majdnem minden nap a szerelmeddel, de ezt is be kell nyelni, ha úgy van.
2013. márc. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ó, hát ez így tényleg nehéz.:S Mert legalább hétvégén együtt lehettetek volna, de így tényleg megértelek.:(
2013. márc. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
60 km es havi egyszer tud hazajarni? Ugyan ma'. es mi van veled, te miert nem tudod meglatogatni ott? Az mar mindjart havi ketto!
2013. márc. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na jó, kezdem pozitívabban látni a dolgokat, köszönöm nektek! Lehet, hogy kicsit túllihegtem a dolgot...de akkor is fájni fog ha elmegy
2013. márc. 9. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!