Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fair dolog, ha megmondom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fair dolog, ha megmondom a barátnőmnek, egy komoly kapcsolat előtt hiv szűrést szeretnék végeztetni?

Figyelt kérdés

Van egy lány 22 éves, akivel nagyon jól megvagyunk, most jöttünk nemrégi össze. Azonban volt egy csajozógép pasija, aki ilyen éves szinten félszáz nőt vagy akár többet is megfektetett, és a lánnyal is gyógyszerrel közösültek. 8 hónapot voltak együtt, de folyamatosan csalta a lányt fűvel fával

Én megmondom őszintén emiatt a srác miatt szeretném, ha a barátnőm közösen elmenne velem egy hiv szűrésre.

Indokolt a kérésem? És ha igen, hogyan lehet ezt normálisan tálalni egy nőnek, hogy ne nézzen totál hülyének?


2013. febr. 17. 23:49
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
hát ártani nem árt az biztos szóval nem para
2013. febr. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem sem gáz és elfogadható az indokod is.
2013. febr. 17. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 hawkbill ***** válasza:
ebben a stílusban ahogy a kérdést leírtad, magyarázd el neki. és ha ez nem elég, hivatkozhatsz rám, én sem mernék addig hozzányúlni amíg... amúgy nem tudom, ez kimutatja-e a többi (nemi)betegséget, de ha nem akkor azokat is nyugodtan leellenőriztetheti, ha már ott van...
2013. febr. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ezt így elmondod, egy szava sem lehet. Én is kértem annó exemtől HIV tesztet, simán belement. Gyógyszerszedés előtt.

Aki ezen megsértődik, vagy nem veszi komolyan, az túl gyerekes/éretlen még ahhoz, hogy egyáltalán nemi életet éljen. Felelősségteljesen gondolkodsz, ennyi. Én direkt örülnék, ha ilyen megfontolt sráchoz lenne szerencsém.

2013. febr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
háát szerintem kúúva nagy f@sz ság és gondolj bele hogy érezheti majd magát mit gondolhat majd elég ciki lehet neki és szerintem a kapcsolatotokra is rámehet :/ amúgy meg biztos nincs semmi baja 10000000000%
2013. febr. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szia, a fiam 20 éves a lányom 23. Ők már alapból elmentek ilyen szűrésre, pedig nem volt sok kapcsolatuk. Szerintem ez egy normális kérés. Ha megsértődik nem is érdemes tovább foglalkozni vele.
2013. febr. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális és felelősségteljes hozzáállás.
2013. febr. 18. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen érthető. Ha legközelebb komoly kapcsolatom lesz, ahol lesz szex is, akkor én is elfogok menni és a páromat is elküldöm.
2013. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem teljesen érthető a kérésed.

Ha normális, akkor kérés nélkül belemegy. Ha elkezd rinyálni, akkor hagyd a csajt. Olyaba én sem szívesen tenném bele, akinek a korábbi pasija ki tudja kiket dugott meg.

2013. febr. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!