Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy a pasi azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a pasi azt hisztizésnek veszi ha pl vele akarok lenni és ő meg hülye kifogásokat talál aztán erre megmondom neki a véleményemet?

Figyelt kérdés
Aztán mikor aztmondom neki hogy akkor inkább mond azt hogy nemakarsz velem lenni,még én vagyok a rossz!Mindjárt felkapja a vizet!De ne azt írjátok hogy hagyjam a francba mert már sokszor nemkerestem de pár nap után mindig megkeresett.Szóval nemtudom mit akar valójában tőlem!
2011. jan. 5. 17:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ebből a szempontból nekem is elegem van a pasikból.Mert nem akarják ezt a dolgot felfogni.Nálunk úgy néz ki,hogy lehet hogy vége van,mert nyavalygásnak vette ezt a dolgot.
2011. jan. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Na várjál, már én sem tudom, Te mit akarsz.

Kicsit egyszerűsíthetnéd a kérdést, mert látszik, hogy nagyon zaklatott vagy.

2011. jan. 5. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

minden pasi ilyen.....-.- de a legfájdalmasabb az h észre se veszik, viszont ha ez forditva lenne....phhűűűűűű

ezzel együtt kell élni.. mindig is ilyenek voltak, és mindig is ilyenek lesznek, mig világ a világ.. nincs mit tenni

2011. jan. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Látom ide gyülemlett a sok feminista, szidni a férfiakat. :)

Szóval itt azért ki maradt pár info. Pl milyen kifogásokat ? Mert van akinek az is kifogás, hogy dolgozni kell. Szóval nagyon nem mindegy. Nem csak egy szemszögből kéne bemutatni a helyzetet és az alapján egyből akasztani máris...

Valószínűleg meg érdekled, ha utána is keresett.

2011. jan. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Bocsi ha ennyire megcsavartam a kérdést!Szóval én szeretem ezt a pasit és szeretnék vele lenni többet de ő meg hülye kifogásokat talál csakhogy ne kelljen velem lennie.Aztán ha megmondom neki hogy akkor mondaná meg ha nemakar márvelem lenni felkapja a vizet mert szerinte állandóan hisztizek.
2011. jan. 5. 17:25
 6/13 anonim válasza:
Még fiatal vagy... Az ilyen pasi meg nem az igazi, aki szeret az megbecsül és veled szeretne lenni, ennyi.
2011. jan. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát nem"olyan"fiatal már sajnos.Jó tudom hogy ez szegénységi bizonyítvány a részemről de későn is kezdtem a pasikkal foglalkozni.Nem ő az első csak benne érzem hogy megtaláltam amit keresek.Eleinte oké volt minden,de mostmár olyan mintha leakarna beszélni magáról meg nemis.
2011. jan. 5. 17:30
 8/13 anonim ***** válasza:
Oké, tegyük fel azt mondaná, hogy nem akar veled lenni, akkor azt te szó nélkül derűs mosollyal az arcodon elfogadod? Mert általában akkor meg jön a "nem is szeret" mondóka...
2011. jan. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem fogadnám derűs mosollyal az biztos!De akkor meg miért keres még mindig?
2011. jan. 5. 17:37
 10/13 anonim ***** válasza:

én lány vagyok, de ez szerintem is hiszti.


amúgy meg, ha nem ér rá, és tényleg nem csupán kifogásról van szó, hanem egyszerűen nem tehet mást, akkor ne nehezítsd meg az életét, feltehetően ő is szívesebben lenne Veled. felesleges emiatt hisztizni - vagy ahogy írtad "megmondani a véleményed"


ha pedig, tényleg csak kifogást keres és tényleg nem akar Veled lenni, akkor gondolod a "véleménynyilvánítás" ilyen formája elősegíti, hogy Veled akarjon lenni...?

légy felnőtt és fogadd el, hogy a dolgok néha máshogy történnek, mint szeretnéd.

2011. jan. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!