Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, asszonyok akiknek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, asszonyok akiknek a párja rendszeresen igényli a kocsmázást?

Figyelt kérdés
Az én párom ha lehet így mondani a tipikus férfi abból a szempontból hogy imádja a focit (és egy tucat sportot még), az autókat, a sört, és szeret kocsmázni. Mi több, rendszeresen igényli hogy kimenjen és sörözzön. Titeket ez idegesít/ene? Nem egy erőszakos fajta még ittas állapotban sem, szóval ilyenről nincs szó. Gyerek nincs. És nem vagyunk házasok.

2013. márc. 9. 19:10
 1/5 anonim ***** válasza:
ha gyakran részeg, azt nem viselném, de ha mondjuk heti egyszer beül a haverokkal a kocsmába meginni egy-két sört, az egyáltalán nem zavar, sőt én mondanám neki, h menjen
2013. márc. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Az én párom is ilyen...

Két hetente elmennek a haverjaival egy horgász/vadász társulathoz inni...

van mikor traccs részeg,azt nehezen viselem.De ez ritka eset.

Mi se vagyunk házasok még.De együtt élünk!

21/n

2013. márc. 9. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Enyém is kijár, rendszeresen naponta, néha kétszer. Engem nem zavar, de ne legyen berúgva.
2013. márc. 9. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mi is együtt élünk. Amikor azt mondja hogy egy óra múlva jövök és két és fél óra múlva is én hívom fel az idegesít. Főleg úgy hogy én nem kérdezem mikor jön meg nem ígértetem meg vele. Ő mondja magától hogy meddig lesz. Aztán meg + 2 óra hossza vagy ki tudja. Ezt rendszeresen csinálja.
2013. márc. 9. 19:20
 5/5 anonim válasza:

Az én barátom is szokott menni hétvégente. Van, amikor csak 1 sör megy le, van amikor több. :)

nem tudom, h mindig így van-e, de ahogy nálunk így komolyabbra fordul a kapcsolatunk, kevesebbet megy inni.

de különben meg kell nekik a haveri társaság.

2013. márc. 9. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!